Bardzo chcesz powiedzieć, ale się nieodważysz. Powiedz to

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Aneta1981
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1583
Rejestracja: 01 cze 2005, 12:35
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Aneta1981 » 07 lip 2005, 11:47

nie to że z kim ja sie zadaję ale basrdzo częst mi się zdażało np w rużnych instytucjach ze kbitka ma czarną kredka obrysowane oko a w środku czarna "ropka", teraz zwracam uwagę że ma pani oko brudne i pokazuję na koncik, bo mnie to peszy że tak zagladam w to brudne miejsce ale np nadal nie mam powiedzonka ani odwagi aby obcej przypadkowej rozmówczyni pwierzieć że na wystaje coś z nosa czy coś podobnego.
350 cc HP Skupin - Teraz C/D

Awatar użytkownika
mleczna krowa
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 432
Rejestracja: 05 cze 2005, 12:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mleczna krowa » 07 lip 2005, 12:32

No włąnsie ja tez mam tak czesto, ze jak ktos ma np. ta ropke w oku czy cos tam innego... :lol: to niemoge sie skoncentrowac na rozmowie...chociaz czasami mi sie zdazyło, że powiedzialam ze masz cos brudnego pod nosem, ale wtedy mówie ze to jakis "farfocel" itp a nie...no wiecie.. :roll:
Omnis amans amens

Awatar użytkownika
Aneta1981
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1583
Rejestracja: 01 cze 2005, 12:35
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Aneta1981 » 08 lip 2005, 01:09

hahaha gdyby to był farfocel to bym go sama komuś zdjęła, a co by było gdyby ktoś zaczął go przy tobie ściągać a tu ciąg dalszy z nosa wychodzi? hahaha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nie powiedzałabym tego, lepiej niech zostanie tam gdzie jest.. hahaha
350 cc HP Skupin - Teraz C/D

Awatar użytkownika
Basia1
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1002
Rejestracja: 06 mar 2005, 18:15
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Basia1 » 08 lip 2005, 07:55

znalazłyście sobie tamat do dyskusji... :roll: :wink:
10 kwietnia 2006 - zmniejszenie piersi

Awatar użytkownika
mleczna krowa
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 432
Rejestracja: 05 cze 2005, 12:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mleczna krowa » 08 lip 2005, 09:12

Racja temat jest conajmniej niesmaczny....hehe :lol:
Omnis amans amens

Awatar użytkownika
GAGA
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2314
Rejestracja: 12 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawka pÂłonie :)

Post autor: GAGA » 08 lip 2005, 10:43

ja mówie dużo różnych rzeczy.... i nie ochodzimnie co ktoś pomyśli. czasem tylko nie mam odwagi powiedzieć o uczuciach. mam słabość do jednego mężczyzny....chyba on o tym wie-tak mi się zdaje. ale za żadne skarby świata mu tego nie powiem bo jest zarozumiałym bufonem właśnie... :roll:
szkoda bo to z nim spędziłam wspaniałe chwile i tęsknie troche za tym. Na nieszczęście dowiedział się o tym mój kochany i teraz nawet juz po fakcie truje mi za przeproszeniem dupe.... jak jest jakiś problem to on ciąle to wyciąga.... życ sie tak nie da :twisted:
M³odym ludziom wydaje siê, ¿e pieni±dze s± najwa¿niejsz± rzecz± w ¿yciu. Gdy siê zestarzej±, s± ju¿ tego pewni./ Oscar Wilde
Snobizm jest jak wisienka na torcie - tylko dla wybranych. To rodzaj wtajemniczenia. Wyzwanie rzucone tyranii mas....

Awatar użytkownika
agafijka
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 675
Rejestracja: 13 lut 2005, 22:36
Lokalizacja: Polska

Post autor: agafijka » 08 lip 2005, 13:13

moim zdaniem bardzo dobrze ze wie, to troche niebezpieczne, kedy twoj facet zaczyna tak calkiem spokojnie spac....... :twisted: a bufonom staram sie unikac prawienia komplementow, chocbym byla nie wiem jak zachwycona.........raczej zmierzam w druga strone :twisted: .......skuteczne :twisted:
co lenistwo robi z cz³owiekiem.....

Awatar użytkownika
GAGA
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2314
Rejestracja: 12 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawka pÂłonie :)

Post autor: GAGA » 08 lip 2005, 14:37

Aga ale ten bufon jest wyjątkowy.... :roll:
i to bardzo wyjątkowy.... jest człowiekiem mądrym, oczytanym, inteligentnym, potrafi pokazać kobiecie piękno świata i w niesamowity sposób spędza się z nim czas.... tylko jest bufonem..... :roll:
chciałabym aby mój kochany choć troche potrafił tej magii wytworzyć.... a on ciągle tylko praca i praca....
M³odym ludziom wydaje siê, ¿e pieni±dze s± najwa¿niejsz± rzecz± w ¿yciu. Gdy siê zestarzej±, s± ju¿ tego pewni./ Oscar Wilde
Snobizm jest jak wisienka na torcie - tylko dla wybranych. To rodzaj wtajemniczenia. Wyzwanie rzucone tyranii mas....

Awatar użytkownika
agafijka
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 675
Rejestracja: 13 lut 2005, 22:36
Lokalizacja: Polska

Post autor: agafijka » 14 lip 2005, 18:31

GAGA nowa buzka :D ; bufony czesto maja to do siebie, ze faktycznie sa wyjatkowe /pomijajac oczywiscie te wszystkie łosie, ktore sa warte co najwyzej smiechu........a i to nie zawsze :? :roll: :evil: : /.........i nie ukrywam, ze mam do nich slabosc :roll:.......a problem rozwiazuja zazwyczaj moje zarozumialstwo i zlosliwosc, które ich „bufoniastwo” przycmiewaja......i w cudowny sposób wszystko się szybciutko synchronizuje /co wcale nie jest jednoznaczne z harmonia......ale nie narzekam :lol: :wink: / ; GAGUŚ pozdrawiam i wiecej niezwyklosci w codziennosci zycze......chocby w towarzystwie tego bufona, bo o ta odrobine magii zawsze warto zabiegac...... :)
co lenistwo robi z cz³owiekiem.....

Awatar użytkownika
GAGA
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2314
Rejestracja: 12 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawka pÂłonie :)

Post autor: GAGA » 14 lip 2005, 23:10

Po moim poście ostatnim to nawet bufon do mnie zadzwonił....dosłownie jakies 30min po rozmowie z Wami... i troche znormalniał i mieliśmy sie spotkać.... ale mnie coś wypadło ważnego i znów się obraził że coś było ważniejsze od niego więc jego męska duma została znów urażona....... coż płakać nie będe.... :roll:
ach te bufony......funta kłaków nie warte a mieszają w głowie jak w garnku....
M³odym ludziom wydaje siê, ¿e pieni±dze s± najwa¿niejsz± rzecz± w ¿yciu. Gdy siê zestarzej±, s± ju¿ tego pewni./ Oscar Wilde
Snobizm jest jak wisienka na torcie - tylko dla wybranych. To rodzaj wtajemniczenia. Wyzwanie rzucone tyranii mas....

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”