Umówić sie czy nie? - dla niezdecydowanych i doradców

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
ewawawa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4381
Rejestracja: 09 cze 2008, 07:19
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: ewawawa » 10 lut 2009, 23:24

annoush pisze: Ewa, jak tam piersi, powrót do domu i rekonwalescencja?
a dziekuje, niezle :-)
wrocilam kilka godzin temu do domu. po 5 dniach w szpitalu.
szczerze mowiac jest strasznie. juz gdzies tak ladnie mi sie napisalo:

jakby mnie tir przejechal, wyskoczyl z niego slon, kopnal w plecy i usiadl na klacie
5.02.2009 400 ES HP Brzuchański
22.02.2010 total nose again Łatkowski

Awatar użytkownika
foxxia
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3755
Rejestracja: 06 lut 2006, 14:36

Post autor: foxxia » 10 lut 2009, 23:56

http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... _topik.gif
Wracać mi do tematu.
A operacjach sio do odpowiednich działów ;)
Wszystkie foty do Galerii Zamkniętych
(mail) galeria@beautywpolsce.com



---->Jesteśmy też na facebooku!!<----

Awatar użytkownika
ewawawa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4381
Rejestracja: 09 cze 2008, 07:19
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: ewawawa » 13 lut 2009, 13:44

wracam do tematu: mam mega zajefajnego przyjaciela i wsparcie w groupim. az mi go tak glupio teraz nazywac. najwazniejsze to uporzadkowanie w glowie wlasnego podejscia do sprawy.

kejt, co u Ciebie? mam nadzieje, ze troszke sie juz pozbieralas i wszystko zmierza ku lepszemu.
bedziesz robila te walentynke dla promotora? to juz jutro :-)
5.02.2009 400 ES HP Brzuchański
22.02.2010 total nose again Łatkowski

Awatar użytkownika
Anielicanrw
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 3214
Rejestracja: 23 sie 2007, 14:36

Post autor: Anielicanrw » 13 lut 2009, 14:54

no evus milo,ze wracasz do zywych...bo juz mi brakowalo Ciebie tutaj!!!

Awatar użytkownika
tOOsia
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 745
Rejestracja: 23 mar 2008, 22:51
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Post autor: tOOsia » 13 lut 2009, 20:49

ja tylko chciałam napisac do kejt
szkoda Twoich łez i czasu spędzonego z tym gnojem (innego słowa nie mogę znaleźć)
mam nadzieję, ze szybko o wszystkim zapomnisz
na szczęście nie jesteś na miejscu tej drugiej dziewczyny
pamiętaj że każde doświadczenie czyni Cię silniejszą
trzymam kciuki, żebyś sobie wszystko poukładała i znalazła PORZĄDNEGO faceta kiedy tylko będziesz gotowa na nowy związek
i pamiętaj że masz teraz mnóstwo czasu dla siebie... wykorzystaj go jak najelepiej

trzymaj się cieplutko :*
24 styczen 2012 - korekta nosa. Dr Stepniewski. JUZ PO!!! JESTEM TAAAAKA SZCZESLIWA !!!

Awatar użytkownika
ewawawa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4381
Rejestracja: 09 cze 2008, 07:19
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: ewawawa » 14 lut 2009, 17:36

dostalam dzis pare walentynek smsowych (co za romantyzm! :roll: )
w tym dwoch kiedys odrzuconych adoratorow :badgrin:
zastanawiam sie czy by sie tak z jednym z nich nie umowic.
odrzucony zostal poniewaz zaprzatnieta bylam wtedy kim innym, a nie ze z nim cos nie tak.
chlopak przystojny, dowcipny, styl ma i chyba inteligentny. ale:
- jakos nie chce mi sie w sumie nikogo "miec"
- pancernik jeszcze prawie miesiac :roll: :badgrin:

a jednej walentynki nie odszyfrowalam:
"wysylam Ci walentynke z cudzego telefonu, zebys sie nie domyslila kim jestem ;) jak sie domyslisz, to odpowiedz na moj. Twoj Cichy Wielbiciel :)"
przemknelo mi przez glowe zeby zapytac wlasciciela numeru, ale co ja sie bede schylac w sumie? jak komus brakuje pomyslow i kuleje mu kreatywnosc to szkoda troche na niego czasu . . .
5.02.2009 400 ES HP Brzuchański
22.02.2010 total nose again Łatkowski

Awatar użytkownika
kejt_1987
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 381
Rejestracja: 02 lut 2008, 21:30

Post autor: kejt_1987 » 18 lut 2009, 21:00

hej Dziewczynki :-)
u mnie już trochę lepiej. Nie było mnie na forum, bo wyjechałam, żeby trochę się pozbierać. Jednak siedzi we mnie jeszcze coś. Facet zachował się niewybaczalnie i jeszcze ma do mnie pretensje, że jestem negatywnie do niego nastawiona :o usunęłam wszystkie kontakty, jakie miałam do niego-naszą klasę, grono, gg, nr telefonu. Nie chcę go więcej widzieć i niech się buja. Ale ja sama nie wiem nawet jak określić to co czuję :? dziwnie mi jest, bo nie kocham go juz na pewno. Ale myśl o nim, dziecku i tej innej dziewczynie boli jak diabli.

Nie mogłam się długo pozbierać, nie byłam w stanie się ogarnąć. Siedziałam głównie w domu i ryczałam. Z promotorem nic nie drgnęło, wyleciał mi zupełnie z głowy. Nawet z rozdziałem nie pojechałam osobiście, tylko wysłałam mu mailem. Zniechęciłam się na razie do męskiego gatunku maxymalnie. No i w takim stanie mnie kiedyś zastała koleżanka i wyciągnęła na imprezę. Na imprezie spotkałam kuzyna i na drugi dzień jechałam już do niego i siostry ciotecznej na drugi koniec Polski ;) jednak grunt, to spotkać odpowiednich ludzi w odpowiednim czasie. Teraz juz jest ze mną dobrze. Po tygodniu szaleństw, imprez i spotkan z nowymi ludźmi. Powoli odzyskuję wiarę w siebie i jakoś się trzymam. Na razie boję się zostać sama ze swoimi myślami, dlatego wychodzę tak często, jak tylko się da. Jutro idę do klubu na imprezę, w sobotę też. Nie dam gnojowi satysfakcji, nie będę się już gnębić. Ale na facetów na razie nie mogę patrzeć.

Evcia, dobrze, że juz wróciłas :-)
widziałam cycki, świetne są 8-)

Awatar użytkownika
Anielicanrw
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 3214
Rejestracja: 23 sie 2007, 14:36

Post autor: Anielicanrw » 18 lut 2009, 22:57

kejt_1987 pisze:,Oczywiscie ze mozna sie dowiedziec... Wstawil dzisiaj jej foty na naszej klasie... z ICH DZIECKIEM. Niemowlak wyglada na jakies 2 miesiace. Niezle, prawda?
przez takich facetow kobiety traca grunt pod nogami,wartosc swoja zanizaja.... szmata nie czowiek...nie cierpie ludzi bez honoru,bez zadnych wartosci,majacych dwie twarze i robiacych z siebie kogos kim nie sa....a juz lecacych na kilka frontow.... :(
Kochana wyjdziesz z tego... brakuje slow na pocieszenie,bo zadne i tak nie ulecza teraz Twojej duszyczki...jeszcze nie raz bedziesz dziekowac Bogu,ze to nie Ty masz z nim to dziecko....z facetem bez kregoslupa....i cywilnej odwagi...wyobraz sobie gdybys sie dowiedziala o innej majac bobaska....Pamietaj nie ma w zyciu tego zlego co by na dobre nie wyszlo!!!! Czas czas...i baw sie dobrze....czas zrobi swoje....i niedlugo dla Ciebie zaswieci sloneczko Milosci.Trzymaj sie.Buzka :!:

Awatar użytkownika
annoush
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 890
Rejestracja: 06 lut 2007, 23:32
Lokalizacja: L.A.

Post autor: annoush » 18 lut 2009, 23:32

kejt_1987 pisze:Facet zachował się niewybaczalnie i jeszcze ma do mnie pretensje, że jestem negatywnie do niego nastawiona
Kasiu, ten człowiek (jeśli w ogóle można go tym mianem określić) nie zasługuje na zrozumienie i pozytywne nastawienie do jego osoby. Nie szanuje sam siebie, więc niech nie oczekuje szacunku od innych. Masz wszelkie prawo, żeby nienawidzieć go za to, co Ci zrobił, i nie musisz się przed nim tłumaczyć, dlaczego nie chcesz utrzymywać z nim kontaktu. Jeśli sam nie jest w stanie zrozumieć Twoich powodów, to po prostu znaczy, że jest tępy jak bania. Pociesz się tym, że nie jesteś na miejscu tej drugiej, ona jest w gorszej sytuacji niż Ty. Na szczęście na świecie jest też sporo porządnych mężczyzn i na pewno w końcu na takiego trafisz, a zanim to nastąpi, baw się dobrze i nie nastawiaj się negatywnie do wszystkich, ale bądź ostrożna i nie angażuj się zbyt szybko. A jak kiedyś poznasz już swój "ideał", pamiętaj żeby w związku też myśleć przede wszystkim o sobie :-)
25.05.07 - dr Kasprzyk - anatomy McGhan model 510 MX-290ml

Awatar użytkownika
ewawawa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4381
Rejestracja: 09 cze 2008, 07:19
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: ewawawa » 19 lut 2009, 01:21

Kejt, kurcze, ja wiem co Ty czujesz ...
ale weszlas juz na dobra sciezke :-)
grunt to ze sie calkiem nie zamknelas w sobie i wyszlas do ludzi i na imprezy. zobaczysz sama jak odzyjesz! i jak jeszcze bedziesz czerpac z zycia. co nie byloby ci dane przy tej łajzie
buziaki i nie dawaj mu satysfakcji! to Ty jestes gora Kochana! PDT_Love_18

a wogole to on nawet nie jest wart jakiegos bycia gora i zaprzatania sobie nim glowy, jeszcze chwila i wymieciesz go calkiem, mowie Ci.

p.s. dzieki za komplement cyckowy ;)
5.02.2009 400 ES HP Brzuchański
22.02.2010 total nose again Łatkowski

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”