blokada przed byciem matką

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Don Kichot
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 471
Rejestracja: 16 maja 2005, 19:33
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Don Kichot » 16 paź 2005, 09:19

Świat stacza się na dno..... :shock: i dąży nietety do samounicestwienia.

Oczywiście narażę się wielu osobom na forum. Swiat sataje się coraz bardziej konsumpcyjny...a ludzie niestety nie żauważają tego albo dla własnej wygody nie chcą tego zauważyć .

Kobieta jest tak stworzona by rodzić ..czy chcecie tego czy nie..te wasze piękne krągłości i cześci ciała mają ściśle określone zadania do wykonania.
Począwszy od wabienia ...a skończywszy na karmieniu.

Przez tysiące lat rola kobiety i mężczyzny była raczej określona i dlatego ludzkość i cywilizacja dotrwały do teraz. Niestety w myśl tzw. rozwoju...tolerancji, emancypacji i paru innych określeń ...wszystko ludziom się poprzewracało.
Lansowany przez media konsumpcyjny styl życia nie koresponduje z macierzyństwem. Modna jest kobieta wyzwolona robiąca karierę ..żyjąca dla samej siebie. Otóż nic bardziej głupiego i mylnego..nikt nie zyje dla samego siebie.

Kobieta , która z własnej woli dokonuje wyboru i odrzuca całkowicie macierzyństwo jest egoistką i próżną osobą .Strach przed rodzeniem jest rzeczą naturalną ale ból mija i rodzi się życie. Wady u dzieci zdarzają się niestety coraz częściej jednak myślenie o tym , ze nas to dotknie to trochę tak jak z wsiadaniem do samochodu. Wiemy przecież ile wypadków się zdarza ale mimo to jeździmy samochodami.

Podsumowując drogie panie żyjące dla samych siebie..podziękujcie waszym rodzicom, że nie myśleli podobnie do was......bo zamiast was mieliby teraz pieska , kotka albo może rybki ....z nimi jest jeszcze mniej kłopotu i nie wydają głosu.

Awatar użytkownika
paula
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3978
Rejestracja: 17 lut 2005, 10:31
Lokalizacja: Krakow

Post autor: paula » 16 paź 2005, 09:44

gina111 pisze: Nikt nie namawia do rodzenia kobiet, ktore nie czuja powolania, bo to chyba lepiej, zeby nie rodzily osoby, ktore tego nie chca!( potem moze byc tylko tragedia).
Chyle czola przed tymi kobietami, ktore swiadomie sie zabezpieczaja przed niechciana ciaza----bo Bog jeden wie, co dzialoby sie z tymi dziecmi( bez urazy) :(
zgadzam się z tym 100%

Prawie się z tobą Don zgadzam,poza tym
Don Kichot pisze:Kobieta , która z własnej woli dokonuje wyboru i odrzuca całkowicie macierzyństwo jest egoistką i próżną osobą.
Moim zdaniem to też w pewnym sensie odpowiedzialność,nie rodzenie dzieci,jeśli ma się świadomość,że tego się nie chce,że się do tego nie nadaje...
Gorszym egoizmem jest zachodzenie w ciąże,wcale tego nie chcąc,żeby na przykład złapać faceta na dziecko,lub posiadanie dziecka bo tak pasuje,wypada,najwyższy czas...
A potem opędzanie się od niego,nie poświęcanie mu czasu i wyżywanie się na nim za własne nie udane życie...
A takich przypadków też jest dużo i wtedy wyrasta człowieczek ze zrypaną psychiką,nie umiejący kochać....

Awatar użytkownika
angelika
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1926
Rejestracja: 21 wrz 2005, 09:24
Lokalizacja: KrakÃłw

Post autor: angelika » 16 paź 2005, 10:16

Don Kichot pisze:Świat stacza się na dno..... :shock: i dąży nietety do samounicestwienia.
popieram
Oczywiście narażę się wielu osobom na forum.

dlaczego to tylko twoj punkt widzenia

Kobieta , która z własnej woli dokonuje wyboru i odrzuca całkowicie macierzyństwo jest egoistką i próżną osobą .
no tu co prawda przesadziles...radze przejsc sie do domu dziecka..bo chyba w takim nie byles nigdy ..tam masz owoce tych co nie chcialy byc egoistkami...

Podsumowując drogie panie żyjące dla samych siebie..podziękujcie waszym rodzicom, że nie myśleli podobnie do was......bo zamiast was mieliby teraz pieska , kotka albo może rybki ....z nimi jest jeszcze mniej kłopotu i nie wydają głosu.

a to juz zwykle gdybanie...tak samo mozna napisac ze gdyby wsiedli o tej i otej do autobusu i byl wypadek to by tez nas nie bylo...don kichotku ..pisz konkrety a nie gdybania!!na to samo wyszloby gdybyUSA sie zle namierzylo i zamiast na hiroszime tu by bombka walnela..bo tak naprawde to nie wiesz w jakich sytuacjach i co mysleli nasi rodzice...
[/b]
powiekszenie biustu u dr Kasprzyka 16.12.05, 255 model 410 LX inamed

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... /event.png

Awatar użytkownika
MonisiaPP
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1200
Rejestracja: 17 sty 2005, 18:41
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: MonisiaPP » 16 paź 2005, 10:27

Don od rana awantury... :roll:

Co Ty gadasz o egoistkach? Skad sie biorą u ciebie tak dalece niestosowne przemyslenia!?
Lepiej k**wa sie mnożyć na potęge, prawda? :x
To co mowi angelika, moze lepiej, jak ktos tak bardzo chce dzieci, to jedno wlasne a drugie adoptowane? To bedzie dopiero swiadczylo o tym, ze ktoś nie jest egoista? :x
Ale sie od rana wkurzylam!

Awatar użytkownika
angelika
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1926
Rejestracja: 21 wrz 2005, 09:24
Lokalizacja: KrakÃłw

Post autor: angelika » 16 paź 2005, 10:41

monisia nie przejmuj sie nim...ale fakt dlatego uwazam ze przesadzil...bo z drugiej strony patrzac..tak samo moglabym powiedziec o sobie ze jestem egoistka..ze zrobilam sobie 2 dzieci ktore niestety musze chowac sama, nie zawsze i wszystko i m zapewniajac..wiec czyz don kichocie nie jestem tez egoistka ze dla wlasnego widzimisie nie myslac ze zycie rodzinne moze mi sie spieprzyc zdecydowalam sie na moje dzieci??...

ten tekst o egoizmie jak sie odrzuca macierzynstwo to stek bzdur...

a co do monisi..wiesz kochana nie dziwie ci sie...ja mam duzy prog bolu i rodzilam krociutko i szybko i bylo ok...moglabym chodzic w ciazy i rodzic..:)ale znam kolezanki co strasznie cierpialy...wiec nie dziwie sie twojej blokadzie....
powiekszenie biustu u dr Kasprzyka 16.12.05, 255 model 410 LX inamed

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... /event.png

Awatar użytkownika
GAGA
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2314
Rejestracja: 12 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawka pÂłonie :)

Post autor: GAGA » 16 paź 2005, 12:01

MonisiaPP pisze: Najchetniej to bym chciala faceta z dzieckiem, powaznie nie smiejcie sie! 8) Dla mnie to rozwiazanie idealne, starszy facet juz z dzieckiem!
8)
Monisia a może odstąpić Ci mojego z dwójką itocałkiem odchowaną??? parka-pasuje Ci??? :wink:

Awatar użytkownika
blondi 222
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 962
Rejestracja: 17 wrz 2005, 22:43
Lokalizacja: slask

Post autor: blondi 222 » 16 paź 2005, 12:04

oj Don , lubie Cie ale nie wiem skad u cibie takie bezwzgledne i bezduszne poglady- coz moge powiedziec chyba tylko to " nie oceniajmy abysmy nie zostali oceniani" i mysle ze w tej kwesti to zdanie bardzo pasuje bo posiadanie lub nie dzieci jest osobista sprawa kazdego człowieka.
Ciekawa jestem jak ty bys sie czuł gdyby forumowiczki naskoczyły na ciebie , ze zrobiłes sobie tyle dzieci . Wierz mi ze sa osoby ktore ten fakt tez moze sie nie spodobac :shock: :wink:

Moje zdanie jest takie wolnoc Tomku w swoim domku . :lol:

Awatar użytkownika
GAGA
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2314
Rejestracja: 12 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawka pÂłonie :)

Post autor: GAGA » 16 paź 2005, 12:14

Don, szkoda tylko,że Bóg się pomylił i zaprogramował kobiete do rodzenia,bólu, karmienia i stania przy garach a mężczyzne do podniecenia, kilku minut przyjemności zakończonych orgazmem i dalej może mieć wszystko w d****.....
to co piszesz jest całkowitą żenadą.
nie ma większej odpowiedzialności niż ta, że ktoś wie, że rodząc dzieci zrobi im tylko krzywde.

Awatar użytkownika
kik@
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3662
Rejestracja: 12 sty 2005, 11:12

Post autor: kik@ » 16 paź 2005, 12:31

Witam mam zaszyt moderować ten dział :)
Proszę się odnośić do siebie z szacunkiem i nie generalizowac wszystkiego...
Świat się zmienia bo taka jego natura i nikt tego nie zatrzyma, chyba że np. wielka kometa z nieba... :roll:
kika -> 08.2005/07.2006 op. noska - dr Latkowski 8-)

NIE MODERUJE JUZ FORUM od 02.12.07

Awatar użytkownika
gracja
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1523
Rejestracja: 11 sie 2005, 00:23

Post autor: gracja » 16 paź 2005, 12:42

Don Kichot pisze:
Lansowany przez media konsumpcyjny styl życia nie koresponduje z macierzyństwem. Modna jest kobieta wyzwolona robiąca karierę ..żyjąca dla samej siebie. Otóż nic bardziej głupiego i mylnego..nikt nie zyje dla samego siebie.
Kobieta , która z własnej woli dokonuje wyboru i odrzuca całkowicie macierzyństwo jest egoistką i próżną osobą .
Nie zgodzę się z tym, że macierzyństwo jest niemodne. Wprost przeciwnie- media jak najbardziej promują ostatnio bycie mamą - gwiazdy jedna po drugiej zachodzą w ciąże, pokazuje się je na okładkach, firmy odzieżowe robią pokazy mody specjalnie dla matek, w tv lecą programy o ćwiczeniach jakie powinno się wykonywać będąc w ciąży, więc myślę, że macierzyństwo jest jak najbardziej lansowane. Media pokazują, że można dziecko pogodzić z pracą zawodową.
A z tym egoizmem to już :roll: Jeśli kobieta czuje, że nie chce mieć dziecka, nie lubi dzieci, albo nie ma takiej wewnętrznej potrzeby to nikt jej nie zmusi do posiadania dzieci i nie jest to egoizm!!!!!Nie można kogoś zmuszać do posiadania dzieci!!! To jest osobisty wybór każdego z nas.
Ja myślę, że właśnie hipokryzją jest "stworzenie" dziecka, bo "już najwyższy czas" bo "wypada w moim wieku". Nie sądzisz Don, że właśnie niektórzy ludzie w ogóle nie powinni mieć dzieci???????? Alkoholicy, rodziny patologiczne???????Mam koleżankę która właśnie z takiej rodziny pochodzi. Każdy dzień to dla niej męka, ona raz na tydzień myśli o samobójstwie - matka jej nie kocha - nigdy jej nie przytulała. Brak czułości od strony matki sprawiło, że jest ona teraz lesbijką. Nie może sobie znaleźć tej drugiej połówki, co bardzo ją dołuje. W domu nie ma kasy na jedzenie. Dziewczyna ma nerwicę, nie cierpi wracać do domu- wieczne krzyki, przeklinanie każdego, rzucanie przedmiotami. Matka mieszka w domu z wójkiem i mężem. Z mężem oczywiście nie sypia, z wójkiem owszem. Nigdy nie miała oparcia w rodzicach. Jej brat -zero szacunku do kobiet, bił swoją dziewczynę, zgwałcił swoją siostrę.
I powiedz mi teraz Don, czy takie kobiety powinny mieć dzieci???????????????Nie sądzę. Każdego dnia jak widzę, jak własna rodzina krzywdzi swoje dzieci to myślę, że tacy ludzie powinni być poddawani kastracji. To jest dopiero egoizm - urodzić i mieć dzieci za przeproszeniem w d**** :evil:

Dodano po 3 minutach:
GAGA pisze: nie ma większej odpowiedzialności niż ta, że ktoś wie, że rodząc dzieci zrobi im tylko krzywde.

bbrawa bbrawa bbrawa bbrawa bbrawa
...czemu ze wszystkich pragnieñ na ¶wiecie to Ty mnie wybra³e¶.....

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”