Jak zmienić nawyki naszych facetów? - sprawdzone sposoby;-)

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
beniaminn
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 187
Rejestracja: 23 paź 2007, 23:20
Lokalizacja: Polska

Post autor: beniaminn » 01 lis 2007, 12:10

Anna Kulpa pisze:Zgadzam sie z Wami w 100%, czego mamusia nie nauczy,ciezko wryc do glowy po slubie:) T
Od tego stwierdzenia juz tylko krok,aby pokochać przyszłą teściową... :badgrin: Tylko,że on może aż tak bardzo nie kochał swojej mamusi jak kocha Was...A jak kocha to..............To zrobi bardzo duzo..Daję sobie rękę uciąc..z głową nie zaryzykuję.. : No chyba ,że to dobry aktor,dostał co chciał,a dalej będzie waszym koszmarkiem do końca życia..
jestem ..jaki jestem

Awatar użytkownika
Anna Kulpa
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 373
Rejestracja: 26 lut 2006, 15:22
Lokalizacja: *HaGa*
Kontakt:

Post autor: Anna Kulpa » 02 lis 2007, 07:34

:-) Masz duzo racji beniaminn,faceci sa zdolni wykrzesac cosik z siebie jesli tylko chca ;) Wlasnie mija drugi tydzien,odkad przyjechalam na zabieg do PL,a co robi moj maz?Dzwoni do mnie codziennie z radosnymi wiesciami,ze zaprzyjaznil sie z odkurzaczem,a nawet mopem! :-D W zasadzie twierdzi,ze nawet nie zauwazyl,kiedy wypralam mu mozg,ale mniejsza z tym,dziala!!!! :-D Nigdy nie slyszalam takiej dumy w jego glosie,kiedy to mowil,ze nie zapomina karmic krolika :-D umarlam ze smiechu po prostu...Oj,dobrze,ze jestescie na tym swiecie chlopaki :-)
ZMNIEJSZENIE-dr Stañczyk-20 grudzieñ 2006
Po prostu... I love myself!!!!!

Awatar użytkownika
beniaminn
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 187
Rejestracja: 23 paź 2007, 23:20
Lokalizacja: Polska

Post autor: beniaminn » 02 lis 2007, 11:13

Faceci sa strasznie łasi na wszelkie pochwały..Taka już durna natura...I dumni są z tego,że radzą sobie z domowymi sprawami...Ale najlepiej sprawdzaja się w tej roli kiedy Was zabraknie.Dajcie im sie po prostu wykazać..Nawet jak cos źle zrobia ,za którymś tam razem na pewno im się uda... :badgrin:
jestem ..jaki jestem

Awatar użytkownika
agga
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 67
Rejestracja: 23 paź 2007, 14:09
Lokalizacja: Norwegia
Kontakt:

Post autor: agga » 02 lis 2007, 19:34

beniaminn pisze:Faceci sa strasznie łasi na wszelkie pochwały..Taka już durna natura...I dumni są z tego,że radzą sobie z domowymi sprawami...
Ja taki sposób znalazłam na Mojego. Jak cos zrobi - zawsze go chwalę, a często mówię też, że robi to lepiej ode mnie. Zwłaszcza prasowanie, ktorego nienawidzę. Jak sie pozachwycam nad rzeczami, które on tak zdolnie uprasował i pojęczę, że ja tak ładnie nie umiem - chodzi zadowolony jak paw :-D Są tez niektóre potrawy, co do których przekonałam go, że wychodzą mu tysiąc razy lepiej, niż mi.
Jakby mi ktoś tak słodził jak ja jemu czasami - od razu wyczułabym podstęp...

Awatar użytkownika
Anna Kulpa
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 373
Rejestracja: 26 lut 2006, 15:22
Lokalizacja: *HaGa*
Kontakt:

Post autor: Anna Kulpa » 03 lis 2007, 11:11

beniaminn,fenomenalnie odgadujesz meska i....damska nature :-D nie zdziwilabym sie,gdybys byl kobieta ;) :-D pozdrawiam 8-)
ZMNIEJSZENIE-dr Stañczyk-20 grudzieñ 2006
Po prostu... I love myself!!!!!

Awatar użytkownika
beniaminn
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 187
Rejestracja: 23 paź 2007, 23:20
Lokalizacja: Polska

Post autor: beniaminn » 03 lis 2007, 11:33

Anna Kulpa pisze:beniaminn,fenomenalnie odgadujesz meska i....damska nature :-D nie zdziwilabym sie,gdybys byl kobieta ;) :-D pozdrawiam 8-)
Aż musiałem się dotknąć,żeby sprawdzic ,że rzeczywiście jestem tym kim jestem... :badgrin: I nie pozwolę traktować nas jak .......... :evil: Jesteśmy łasi na pochwały ,ale nie jesteśmy idiotami..My też potrafimy mieć swój ukryty cel,którego uwieńczeniem jest...no..która z was zgadnie...Tak..brawo..Miły sympatyczny wieczór...I spróbujcie wtedy powiedzieć,że się napracowałyście przez cały dzień...A może i wy wówczas czujecie się bardziej docenione i jesteście milsze.... 8-)
jestem ..jaki jestem

Awatar użytkownika
Anna Kulpa
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 373
Rejestracja: 26 lut 2006, 15:22
Lokalizacja: *HaGa*
Kontakt:

Post autor: Anna Kulpa » 03 lis 2007, 11:40

kobiety nie swirowalyby na waszym punkcie,gdyby widzialy w was tylko idiotow.to chyba nie takie trudne... :roll:
ZMNIEJSZENIE-dr Stañczyk-20 grudzieñ 2006
Po prostu... I love myself!!!!!

Awatar użytkownika
beniaminn
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 187
Rejestracja: 23 paź 2007, 23:20
Lokalizacja: Polska

Post autor: beniaminn » 03 lis 2007, 11:51

Hmmmmmm.To dziewczyny świrują na naszym pkt. :-D To chyba dobrze..Dodałbym tu jeszcze mała mieszankę hormonów,i wybuch uczuć gotowy...My też potrafimy was uwielbiać i szaleć za wami.. :-D
jestem ..jaki jestem

Awatar użytkownika
milucha
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1453
Rejestracja: 17 sty 2007, 19:33
Lokalizacja: Germany
Kontakt:

Post autor: milucha » 07 lis 2007, 01:15

poprosilam go wczoraj, ze jak wynosi brudne naczynia do kuchni to nie ma ich klasc gdzie popadnie tylko wlozyc do zmywarki badz do zlewu jezeli zmywarka jest pelna. W odpowiedzi uslyszaam - A ty robisz to, to , to i to i to, badz nie robisz tego. tego, tego i tego....
Ooo.. ja tylko poprosilam by chowal te cholerne naczynia...
Marzenia sie spelniaja,trzeba tylko mocno chciec...

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Re: Jak zmienić nawyki naszych facetów? - sprawdzone sposoby

Post autor: Michitka » 17 wrz 2016, 16:45

Ludzie się nie zmieniają, oni przyzwyczajają się do danego momentu.
kobieta musi być od wszystkiego , amezczyzna to mężczyzna zwróć mu na coś uwagę...
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”