blokada przed byciem matką

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Rainbow_Dash
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3263
Rejestracja: 27 sie 2013, 21:32
Lokalizacja: Pruszków

Re: blokada przed byciem matką

Post autor: Rainbow_Dash » 04 kwie 2014, 16:21

oll fajnie to ujęłaś podoba mi się Twoja empatia , nie tylko potępianie matek,że mają pampersa w głowie, zero czasu dla siebie , są zaniedbane i ,że dziecko powoduje iż nie ma się już czasu na swoje przyjemności.
2011- piersi dr. Lembas Allergan 295cc anatomiczne- małe! brzydkie!
2013- piersi dr. Witwicki Mentor 480uhp okrągłe- pęknięcie implantu
2016- piersi dr. Broma 825cc Motiva okrągłe extra wysoki profil- PIĘKNE, CUDNE, DUŻE!!!! <3

bon_jovi
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 61
Rejestracja: 30 sty 2010, 17:34

Re: blokada przed byciem matką

Post autor: bon_jovi » 05 kwie 2014, 08:02

Ja urodzilam majac skonczone 24, bo bardzo chcialam juz.
Natomiast teraz mam blokade, na kolejne ;-) chyba zostane przy jednym w obecnej sytuacji.

Po dzieciach wszystko sie zmienia, cale zycie. I poczatkowo to doslownie nie chce sie o siebie zadbac ale pozniej wskazane, zeby to zmienic :-)

mikamika
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2773
Rejestracja: 09 mar 2012, 17:06
Lokalizacja: Gdynia Orłowo

Re: blokada przed byciem matką

Post autor: mikamika » 05 kwie 2014, 09:49

Znam trzy małżeństwa które są ponad 10 lat po ślubie i nie maja dzieci, bo nie chcą. Nie każdy musi mieć dzieci skoro nie chce, a presja innych nie powinna wpływać na decyzje, bo moze sie okazać ze bedzie sie zła matka. Nie każdy ma instynkt macierzyński, i jest to normalne nie widzę w tym nic dziwnego. Moja jedna znajoma będąc z mazem obecne 11 lat miała dwie aborcje maź wie o nich bo sam sie na nie zgodził. Facet bardzo dobry praca , dom nigdzie nie chodzi. Oni chyba poprostu nie przepadają za dziećmi jest im dobrze jak jest maja dobra sytuacje materialna. Ogólnie para atrakcyjna. Moja koleżanka jest Szwedka i mówi ze dla niej to nie normalne przed 30 zeby mieć dzieci.
Dodam jeszcze ze mam tez znajoma która ma dziecko, a nie ma męża. Swojej mamie zostawia dziecko a sama lata gdzie sie jej podoba dzieckiem praktycznie te wszystkie lata jej mama sie zajmowała. A jak miała facetów w innych miastach to sie przeprowadzała a dziecko z babcia mieszkało. Ona twierdzi ze gdyby nie wpadka to by nie miała dzieci bo sie nie nadaje na matkę.
There are many serious reasons NOT to have plastic surgery. Remember plastic surgery may change your life but it also can end it. Think twice or thrice before having it done!

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Re: blokada przed byciem matką

Post autor: Michitka » 08 wrz 2014, 19:43

Wydaje mnie się, że na czas bycia matką należy "dorosnąć".
Rozumiem kobiety, które nie chcą też dzieci, bo wiedzą, że się nie nadają czy podołają.
W końcu nie każda kobieta musi być matką.
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

Awatar użytkownika
kobietazpasja
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1127
Rejestracja: 30 wrz 2014, 00:17
Lokalizacja: Łódź

Re: blokada przed byciem matką

Post autor: kobietazpasja » 30 lis 2015, 16:52

Jesli chodzi o blokade,to ja chyba takowa mam,nie wyobrazam sobie w obecnej chwili miec dziecia,w ogole tego nie czuje,nie mam instyntku,dzieci sa dobre dla mnie na 5 minut,;-))najgorsze,ze takie kobiety sa strasznie potepiane przez inne kobiety,sa uwazane za egoistki,a przeciez tak jak ktos tu napisal,nie kazda kobieta musi byc matka..
2002-ckn nosa prof. Zielinski-nieudana;((spartaczona
2011- poprawka calkowita korekcja nosa, Dr Krawczynski-zadowolona,ale mysle jeszcze o udoskonaleniu;-)
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... &start=310" onclick="window.open(this.href);return false;
2010-licowki porcelanowe Dr Robert Kaminski-Artsmile

Awatar użytkownika
niebieska
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 1986
Rejestracja: 27 cze 2005, 14:11

Re: blokada przed byciem matką

Post autor: niebieska » 30 lis 2015, 19:17

nie przejmuj sie kobietozpasja.
Twoj czas przyjdzie albo nie i lepiej, zeby to byla Twoja decyzja, nie glupia presja.
znam kobiety, ktore owszem, sa dobrymi matkami, ale gdyby mogly cofnac czas to by swoich dzieci nie mialy.
jest pewna zmowa milczenia wokol macierzynstwa i bardzo malo mowi sie o jego cieniach.
dzieci nie znosze, nigdy nie daje sie wpedzic w sytuacje, gdzie sa obecne male czlowieki i nie mialam zadnych nieprzyjemnosci, komentarzy. to juz chyba nie te czasy.

Awatar użytkownika
oliwka2012
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1014
Rejestracja: 21 sty 2013, 20:33

Re: blokada przed byciem matką

Post autor: oliwka2012 » 30 lis 2015, 20:07

Niebieska,
zgadzam sie z tym co piszesz, ze wystepuje pewna zmowa milczenia na temat macierzynstwa. Zadna nie przyzna, ze to potrafi czlowieka wykonczyc, ze masz czasem dosc wlasnego dziecka i marzy ci sie uciec jak najdalej od tego placzu i ciaglego marudzenia. Ze maly czlowiek to radosc, usmiech ale tez wycienczenie i frustracja. Wszystkie matki polki wiecznie usmiechniete i zadowolone, kazda wspaniale zniosla porod z cieciem do samego tylka a karmienie piersia to dopelnienie jakze cudownego uwiazania 24godz.na dobe z beczacym dzieckiem.

Awatar użytkownika
Iskierka431
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 949
Rejestracja: 03 wrz 2014, 11:07

Re: blokada przed byciem matką

Post autor: Iskierka431 » 30 lis 2015, 20:28

Popieram Wasze zdanie, ze nie kazdy jest stworzony do bycia matką i jezeli nie czuje sie tego powolania to lepiej zyc bez dzieci niz pozniej sobie swoje zale na nich odbijac.
Ale tez nie do konca sie zgodze z Oliwką. Macierzynstwo daje uroki i cenie. Nigdzie nie ma tak, ze dzieci dają samą radość, bo troski rowniez.
Mam 3 dzieci, kocham je nad zycie, dają mi popalic, mam nieraz ochote trzasnac drzwiami i wyjsc z domu, zzerają mnostwo mojej energii ale jestem szczesliwa,ze je mam. Wystarczy, ze jednego z nich nie ma w domu i jest juz troche za cicho, czegos brakuje.
W tej chwili siedze sama w domu (co jest rzadkoscią), bo w nocy wyjezdzam na konsultacje i dzieci zostaly porozwozone po babciach. Przez chwile jest fajnie, a potem czegos brakuje. Dom jest smutny bez ich krzykow.
23.11.2015 - powiekszenie piersi, dr Brzuchański, ES TMM3 445cc (13,5x13, 6,3)
przed http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 98#p896998" onclick="window.open(this.href);return false;
7 tyg http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 96#p926196" onclick="window.open(this.href);return false;
6 m-cy http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 81#p941781" onclick="window.open(this.href);return false;
i inne drobne... ;)

Awatar użytkownika
Rainbow_Dash
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3263
Rejestracja: 27 sie 2013, 21:32
Lokalizacja: Pruszków

Re: blokada przed byciem matką

Post autor: Rainbow_Dash » 30 lis 2015, 20:55

Iskierka mam podobnie choć mam tylko jedna sztukę . Aczkolwiek daleko mi do matki Polki i nie uwazam
Macierzyństwa za cos super wzniosłego i śmiało mowię o jego cieniach- tak jak nie ma Marcelki chwile dłużej to juz mi brakuje . Ale tak jak tu piszecie dziewczyny decyzje każda z nas powinna podejmować w zgodzie ze sobą sama a nie pod presja
2011- piersi dr. Lembas Allergan 295cc anatomiczne- małe! brzydkie!
2013- piersi dr. Witwicki Mentor 480uhp okrągłe- pęknięcie implantu
2016- piersi dr. Broma 825cc Motiva okrągłe extra wysoki profil- PIĘKNE, CUDNE, DUŻE!!!! <3

Awatar użytkownika
kobietazpasja
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1127
Rejestracja: 30 wrz 2014, 00:17
Lokalizacja: Łódź

Re: blokada przed byciem matką

Post autor: kobietazpasja » 01 gru 2015, 00:22

woow powiem Wam,ze jestem w szoku,myslalam,ze jak wyraze swoja opinie,to zostane zlinczowana;-))chociaz juz chyba nie te czasy,ja zawsze odpowiadam,jesli ktos nazywa mnie kims kto mysli w sposob egoistyczny,ze pomysl jakie jest egoistyczne myslenie,ze sprowadzasz dziecko na swiat tylko po to by pozniej podalo Ci szklanke wody,albo uslugiwalo na starosc,nic w zyciu nie jest pewne na 100%,dzieci sa male,potem dorastaja odchodza z domu, ludzie zadaja mi pytania czy boje sie samotnosci,a kto da gwarancje ,iz dzieci Ci jej nie zapewnia?nie wyjada za granice..niebieska mam to samo co Ty,dzieci mnie irytuja,a wiesz co najlepsze,ze one do mnie lgna haha,a ja uciekam,a jak juz widze jak ktos pochyla sie nad dzieckiem w wozku i "gugu gaga" jakie sliczne,to mam ochote spierdzielac gdzie pieprz rosnie..;-)i niestety,ale z wiekiem czlowiek robi sie coraz bardziej leniwy na dzieci..a ja tez nie mam 20 lat juz;-)
2002-ckn nosa prof. Zielinski-nieudana;((spartaczona
2011- poprawka calkowita korekcja nosa, Dr Krawczynski-zadowolona,ale mysle jeszcze o udoskonaleniu;-)
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... &start=310" onclick="window.open(this.href);return false;
2010-licowki porcelanowe Dr Robert Kaminski-Artsmile

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”