Pięknie czy godnie?

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Viperka
Senior Moderator Beauty
Senior Moderator Beauty
Posty: 6439
Rejestracja: 11 gru 2012, 00:56

Re: Pięknie czy godnie?

Post autor: Viperka » 10 wrz 2014, 22:36

cyryl-bea pisze: faceci jedno mowia inne robia ich kobiety maja byc sote zeby nie podobaly sie ich kolegom i nie przyszlo im do glowy odrywac lancucha z kuchni

zwlaszcza jak on sie bedzie z tymi nie sote umawiac (emo
[smilie=to funny.gif] święta racja - zgadzam się...tak właśnie to u nich jest (smirk
"Marzyć, oznacza pragnąć gwiazdki z nieba. Działać - to wiedzieć której."

Regulamin forum i GZ: viewtopic.php?f=26&t=739
Samouczek dla użytkowników: viewtopic.php?f=26&t=11210
Portal BwP: https://beautywpolsce.com/
Nasz profil na fb http://www.facebook.com/portalbeautywpolsce

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Re: Pięknie czy godnie?

Post autor: Michitka » 11 wrz 2014, 09:22

Cyryl

coś w tym jest i też tak uważam.
A co byś powiedziała na tą sytuację...bo ja chyba bym rozwód wzięła (rofl
Napiszę Wam pewną historię mojej znajomej, choć chciałam by się tu zarejestrowała i sama napisała..ale na razie nie musi przemyśleć sytuacje.
Otóż fajna kobietka zadbana, ładna robi botoks, kwas, kosmetyczka, fryzjer, ma męża starszego.
Zawsze lubił zadbane kobietki, choć do estetyki nie mógł się przyzwyczaić, ale przełknął i to. No i otóż ta moja znajoma parę dni temu przez przypadek odnalazła w kompie, że mąż przegląda strony xxx ale ze starszymi kobietami, kompletnie innymi niż ona...a można by rzecz, że te kobiety to pasztety...obwisłe, cellulit, grubsze, takie "przejechane". Można by zrozumieć jak ma się taką na codzień, bo kocha się za coś...ale coś takiego oglądać?
I ta znajoma mi podupadła, mąż nie chce o tym rozmawiać, ona nie wie co myśleć.
Ona czuła się dobrze w swoim ciele, ale teraz ....wierzcie mi dziewczyny ona chce się nawet zaniedbać...rozumiecie?
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

Awatar użytkownika
ulla10
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3947
Rejestracja: 18 cze 2005, 19:20

Re: Pięknie czy godnie?

Post autor: ulla10 » 11 wrz 2014, 10:29

Ludzka sytuacja, bo różne są upodobania ludzi.Wcale mnie to nie szokuje.

Ja akurat wierzę w to że faceci (poza nielicznymi wyjątkami) nie lubią bardzo zrobionych i sztucznych kobiet.
I wcale z marszu nie oznacza to że lubią zaniedbane babsztyle, bo bycie soute z zadbanym włosem i wypielęgnowaną skórą oraz sylwetką jest sexy.
Powiem więcej bycie sexy laską soute wymaga więcej pracy niż wersją zrobioną przed wyjściem, wytapetowaną oraz wyprasowaną botoxem.
Natomiast mierzenie swojej atrakcyjności ilością spojrzeń męskich bywa bardzo złudne.
Czasem człowiek patrzy z ciekawości, jak jakaś inność, sztuczność zbytnio rzuca się w oczy.
Ja sama nieraz nie potrafię się oprzeć wgapianiu w jakąś laskę która przesadziła z medycyną estetyczną, z makeupem, ciuchem i wcale to nie oznacza , że mi się ona podoba.

Oczywiście niebieska, nie twierdzę, że tak było w Twoim przypadku :) wszak wiem, że jestes sexy laska z klasą :)

Taka dygresyjka jeszcze. Byłam na wiosnę na babskich wakacjach i między nami koleżanka, 33 lata, niegłupia, samowystarczalna, śliczna jak z obrazka, oczu oderwac nie można, twarz, włosy, uśmiech, sylwetka!!! Ideał! Biust zrobiony, ale wyglądający naturalnie, usta powiększone, ale z umiarem. I co? Samotna, nieszczęśliwa, zgorzkniała wręcz. Każdy facet po nacieszeniu się walorami znika. Często po fakcie okazuje się że była tą drugą. Sama mówi co mi z tego, że każdy się za mną ślini, że przejść nieraz spokojnie ulicą nie może, kiedy jest sama, czuje się samotna i nieszczęśliwa. Im bliżej powrotu, tym ona smutniejsza, a reszta nas, mimo udanych wakacji, już cieszyła się w duchu, że wraca do swoich mężów/facetów/ dzieciaków...Oczywiście nie mówiłyśmy tego na głos, żeby dziewczyny nie dobijać.
24.02.2017. Dr Mariusz Wysocki- CKN

Awatar użytkownika
cyryl-bea
Administrator Beauty
Administrator Beauty
Posty: 15224
Rejestracja: 28 sty 2005, 11:08

Re: Pięknie czy godnie?

Post autor: cyryl-bea » 11 wrz 2014, 14:21

ja nie mowilam ze ja wygladam jak barbie

faceci zdecydowanie nie lubia kobiet typu plastikowa lala barbie rozwe tipsy biale kozaczki mini z lateksu ale takie kobiety nie sa zrobione a przerobione a to roznica!

nie sadze by choc 10% z tego forum tak wygladala
takim kobietom poprostu sie placi i zapomina ze sie z nia mialo cos wspolnego
jak ja mowie ze mialam cos zrobione to kazdy sie nadziwic nie moze ze w ogole cos w zyciu robilam
ale na pewno jak szara mysz to ja nie wygladam

zawsze mam zrobione paznokcie od 20 lat ani razy nie bylam bez lakieru na stopach tez a raczej przede wszystkim
zawsze mam swieze zrobione wlosy mimo iz jestem zwoleniczka fryzur w tzw nieladzie i takie nosze
i ubieram sie badz sportowo badz nonszalancka elegancja
z makijazem tzw fotograficznm czyli duzo kosmetykow niewidocznch na buzy dajacych raczej odcien niz kolor


ula pomyslilas chyba bo my tu mowimy soute pod kontem majtek parcianych, myde w kostce i kremie nivea a nie zadbanych eleganckich kobiet
ostatnio wiele moich kolezanek nasluchalo sie o soute i nie farbuja wlosow maja je na pol wyplowiale ze siwymi drutami gdzieniegdzie
nie uzywaja podkladow swieca porami i naczynkami
nosza naryralne paznokcie z poprzecznnymi bruzdami i opowiadaja o sklepach ze zdrowa zywnoascia
ubieraja sie w pognieciony len i wygladaja rodem jak zbiegle z misji afrykanskich
a pozniej sie dziwia ze maz im oswiadcza jak chca gdzies wyjsc ze za rogi to on ich trzymac nie bedzie



co do pasztetow
,ialam kiedus kolege niesamowicie przystojny spotykal sie z moja kuzynka jedna z najladniejszych kobiet jakie nosila ta ziemia a jaka znam
i ja zdradzal zlapalam go
wiec nie mial wyjscia jak mi sie zwierzyc
przyznal mi sie ze jest z moja kuzynka bo jest piekna kobieta wszyscy mu jej zazdroszcza i nie ma jej nic do zarzucenia ale kreci go brzydota taka do kwadratu i z takimi ja zdradza chc nigdy publicznie by sie z taka nie pokazal
no coz zboczenia sa rozne ............
cyryl-bea

Przeczytanie regulaminu ze zrozumieniem treści, jest podstawą miłej zabawy na forum!

Youtube: tu
Portal: tu
Facebook: tu


https://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... g-oczy.gif
https://beautywpolsce.com/forum/upload/1 ... Obraz1.jpg

Awatar użytkownika
marryme
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4322
Rejestracja: 07 sie 2007, 06:18
Lokalizacja: ♥ ♥ ♥

Re: Pięknie czy godnie?

Post autor: marryme » 11 wrz 2014, 17:14

Tak,to prawda...sa rozne upodobania.Tez znam takie przypadki,ze facet ma u swojego boku piekosc a na boku zabawia sie z delikatnie mowiac nieatrakcyjnymi kobietami,a to w wieku swojej babci,a to z jakas monstrualnie otyla,itd.


Mysle,ze facetom (generalizujac) podobaja sie po prostu ladne z twarzy kobiety.We wspolczesnym swiecie jest jakis tam kanon piekna,z ktorym jestesmy opatrzeni czyli np.zdrowe,jasne zeby,zgrabny nos(w tym sensie,ze nie dlugosci 10 cm czy jakis bardzo garbaty),ladne oczy,mily wyraz twarzy,blyszczace wlosy,zadbana skora.



Piszecie o pomalowanych paznokciach...a ja Wam powiem,ze np.moj ojciec nienawidzi z calego serca pomalowanych paznokci u stop I rak haha (giggle
Nie ma nic przeciwko inym zabiegom kosmetycznym,ale lakieru na paznokciach nie trawi. (rofl
A mama sie nie daje I non stop maluje pazurki... (mdr
Life is a journey,not a destination.

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Re: Pięknie czy godnie?

Post autor: Michitka » 11 wrz 2014, 23:54

Wiele ludzi nie potrafi pojąć jak facet mający taką kobietę czy żonę przy boku..takie rzeczy wyprawia.
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Re: Pięknie czy godnie?

Post autor: Michitka » 26 wrz 2014, 13:51

Podobno przy stałych związkach bardziej liczy się twarz, przy skokach w bok sylwetka (giggle
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Re: Pięknie czy godnie?

Post autor: Michitka » 27 wrz 2014, 00:15

Rozmawiałam dzisiaj z tą moją znajomą, przygnębiona jak diabli. Cały czas uważa, że męża kręcą dojrzałe kobiety i wierzcie lub nie ona naprawdę się tym przejęła.
On jej mówi, że jak tylko coś sobie wstrzyknie to ją zostawi.
Zastanawiam się czy to nie różnica pokoleń i ładności i piękności?
Ja np zawsze uważałam, że kobietka musi być młodsza od męża czy partnera, bo kobietki w tym samym wieku starszej wyglądają...ale może facetom się to podoba?
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

Awatar użytkownika
23m
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 364
Rejestracja: 02 wrz 2014, 13:16

Re: Pięknie czy godnie?

Post autor: 23m » 03 paź 2014, 13:11

Ja na miejscu tej znajomej też bym się przejęła, kobiety starsze, bardziej doświadczone? mniej zadbane? "pasztety" i "przejechane" jak to napisałaś, do tego mąż nie chce powiedzieć o co z tym chodzi ;/. Nie wiem jak bym się zachowała, w sumie to tylko strony inter ale.. póki co u mnie w związku mąż takich stronek nie przegląda i ma szczęście ;p
19.11.2014o.AllerganTSF325 drStańczyk

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Re: Pięknie czy godnie?

Post autor: Michitka » 04 paź 2014, 11:40

Jeden będzie uważał, że Pani bisneswomen będzie zadbana, a inny te pierwsze.
Tu się niby zaciera granica zadbania??
03xx.jpg
vv.jpg
ds.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”