dzisiejsze związki

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
headie
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1302
Rejestracja: 20 lut 2009, 11:51

Re: ZDRADA - ''przyjaciółka'' faceta

Post autor: headie » 20 lis 2011, 19:17

Ło matko przecież to tak jakby bzykał siostrę a fuuuuuuuuu. Niech spada do niej (mooning A ona ofiara tyłkodajka , nie umie sobie własnego normalnego faceta znaleźć to egzystuje jako wagina dla "przyjaciela". Tfu . Daj mu kopa co to za facet, nie ma żadnych innych osiągnięć żeby czymś takim się chwalić.

beatakola
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 421
Rejestracja: 05 lut 2008, 19:58

Re: ZDRADA - ''przyjaciółka'' faceta

Post autor: beatakola » 20 lis 2011, 23:21

ewelajna..urzekła mnie twoja historia
04/08 korekta dr Martinek
22.02.2012 wtórna korekta dr Szczyt - poprawka po Martinku

Awatar użytkownika
ewelajna99
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 182
Rejestracja: 11 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: łódzkie

Re: ZDRADA - ''przyjaciółka'' faceta

Post autor: ewelajna99 » 21 lis 2011, 00:00

przestan mnie przesladowac dziwna kobieto..

Baduistka
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 69
Rejestracja: 04 lip 2011, 13:04
Lokalizacja: Kraków

Re: ZDRADA - ''przyjaciółka'' faceta

Post autor: Baduistka » 21 lis 2011, 01:56

No to powiedzcie co ja mam powiedzieć na to, że mojemu facetowi zachciało się uczyć chińskiego i spedził ostatnio u swojej chinskiej kolezanki trzy godziny - bo poza tym, ze sie uczyli gotowała mu chinskie potrawy ! ;] potem dziewucha pisała do niego smsy jak szalona..a on oczywiscie, ze kolezanka tylko i ze czuje sie ograniczany. I co ja na to mam powiedzieć?

morning
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 249
Rejestracja: 10 lip 2011, 18:56

Re: ZDRADA - ''przyjaciółka'' faceta

Post autor: morning » 21 lis 2011, 08:15

Baduistka powinnas, (poki jeszcze nie jest za pozno) wyjsc na przeciw jego potrzebom, czyli szybciutko go spakowac . Dodaj "kochanie zrozumialam, ze miales racje i nie mozemy sie ograniczac, tymbardziej , ze podjelam nauke hiszpanskiego, a w cenie jest pakiet lekcji Flamenco:--). Ja pisze dosc powaznie, zobaczysz co zrobi. jak bedzie mu to na reke tzn, ze dobrze zrobilas, a jak zrozumie, ze pogrywal jak gnojek to sie otrzasnie i na kolankach wroci. Dzialaj:--). zycze powodzenia. Dla mnie w zwiazkach nie ma czegos takiego jak tylko jego kolezaneczki, przyjaciolki, nauczycielki (!) albo tylko moi koledzy czy cos. Zaraz pewnie uslysze, ze trzeba ufac itd, ale lepeij ufac i odrazu dzialac prewencyjnie:--)
1) operacja piersi dr.Furmanek...juz po, piekne "c" :--)
2) abdominoplastyka 05.12.2011 dr.Furmanek
3) lift wewn strony ud marzec dr.Furmanek

celka-xx
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 682
Rejestracja: 05 sty 2008, 11:02

Re: ZDRADA - ''przyjaciółka'' faceta

Post autor: celka-xx » 21 lis 2011, 09:33

Tacy są wszyscy, bez najmniejszego wyjątku. Każda z nas była, jest lub będzie zdradzana, dopóki będzie w związku z facetem. Niestety, ale to prawda.

Awatar użytkownika
headie
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1302
Rejestracja: 20 lut 2009, 11:51

Re: ZDRADA - ''przyjaciółka'' faceta

Post autor: headie » 21 lis 2011, 10:35

Baduistka pisze:No to powiedzcie co ja mam powiedzieć na to, że mojemu facetowi zachciało się uczyć chińskiego i spedził ostatnio u swojej chinskiej kolezanki trzy godziny - bo poza tym, ze sie uczyli gotowała mu chinskie potrawy ! ;] potem dziewucha pisała do niego smsy jak szalona..a on oczywiscie, ze kolezanka tylko i ze czuje sie ograniczany. I co ja na to mam powiedzieć?

Idż na całą noc do kolegi murzyna.......... Z tym ograniczaniem to piep...enie o Szopenie , nie daj sobie wmówić ze to Ty jesteś ta zła i Ty masz problem. Ciekawę czy kamasutrę tez go uczyła. ...

celka-xx dlatego wiele razy pisałam tutaj na forum, laski myślcie o sobie i bądźcie egoistkami a nie że cycków sobie nie zrobicie, nosa czy czegokolwiek innego bo się facet dąsa...... a potem was Taki zostawia a Wy nawet nie spełniłyście swoich marzeń przez niego. Trzeba choć w częsci myśleć i postępowac jak oni.

celka-xx
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 682
Rejestracja: 05 sty 2008, 11:02

Re: ZDRADA - ''przyjaciółka'' faceta

Post autor: celka-xx » 21 lis 2011, 11:37

Ja zawsze twierdziłam, że nie można rezygnować dla faceta z niczego. Ja właśnie zrezygnowałam z faceta, bo siedząc z nim, musiałabym odmówić sobie operacji, nie byłoby mnie tu w tym mieście stać na nie. I teraz on się żeni.. (dopiero co zrezygnowałam)
Ale dalej nie żałuję. Myślę po prostu o sobie.

Awatar użytkownika
headie
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1302
Rejestracja: 20 lut 2009, 11:51

Re: ZDRADA - ''przyjaciółka'' faceta

Post autor: headie » 21 lis 2011, 12:32

celka-xx To tylko potwierdza, że słusznie postąpiłaś.

Awatar użytkownika
ewelajna99
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 182
Rejestracja: 11 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: łódzkie

Re: ZDRADA - ''przyjaciółka'' faceta

Post autor: ewelajna99 » 21 lis 2011, 12:39

celka-xx dlatego wiele razy pisałam tutaj na forum, laski myślcie o sobie i bądźcie egoistkami a nie że cycków sobie nie zrobicie, nosa czy czegokolwiek innego bo się facet dąsa......


dąsa się, bo boi, że panna gdy wypięknieje zostawi go, stąd często gęsto sami odchodzą zanim jeszcze dziewczyna się pokroi (duma, honor i te sprawy). Pare przypadków tu już wyczytałam..

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”