Wakacyjny Flirt

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Irmelin
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 111
Rejestracja: 02 lut 2009, 01:45
Kontakt:

Wakacyjny Flirt

Post autor: Irmelin » 02 lip 2010, 04:17

Witam

Moje kochane, rozpoczelam ten watek gdyz chcialabym poznac Wasze opinie na temat wakacyjnych romansów. Jest to temat zapewne dla singielek aczkolwiek nie dokonca. Czy przezylyscie taki wakacyjny flirt/romans ? Jak go wspominacie ? Czy warto bylo i jest on milym wspomnieniem czy zalujecie, a moze taki przelotny romansik przerodzil sie w cos glebszego...
Ja wlasnie wrocilam z wakacji i przezylam 3 dniowy dosc krotki romans aczkolwiek bede go milo wspominac. Niestety obydwoje mieszkamy w innych krajach i co sie okazalo On jest ode mnie 5 lat mlodszy ;) ale na tamte 3 wieczory bylo to niezwykle pociagajace i magiczne...I przyznam sie Wam moje panie, ze nigdy mi sie wczesniej nie zdarzylo cos takiego gdyz zawsze bylam staroswiecka i raczej takich przygod nie popieralam a tu prosze. Teraz jako, ze jestem niepoprawna romantyczka wracam jeszcze tam myslami i przed oczami mam te nieziemsko duze brazowe oczy....

Buziaki

Wasza Irm

ps. sorki za brak znakow niestety pisze z angielskiej klawiatury
ROK 2009 :

Pernamentny makijaz brwi Done
Pernamentny makijaz oczu Done
Powiékszenie Ust Done

Awatar użytkownika
katelg
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 703
Rejestracja: 14 lis 2008, 19:34
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Wakacyjny Flirt

Post autor: katelg » 02 lip 2010, 10:57

Dla mnie takie romansiki to kwintesencja wakacji (sun Nic moim zdaniem tak nie emocjonuje, dowartościowuje i nie relaksuje kobiety jak romans z przystojniakiem zazwyczaj w pięknych wakacyjnych krajobrazach pełnych słońca. Totalne oderwanie od rzeczywitości :) Myślę że jakby je przenieść na grunt normalnego życia to mało kiedy coś by z nich wyszło (brokenheart , wiadomo że na wakacjach ludzie są bardziej otwarci, wyluzowani i lepiej się bawią (giggle
23 MARCA 2009 Dr Skwiercz anatomy mentor cpg333 545 i 485:)

W planach wymiana na okrągłe, nosek, usta i lipo :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”