tampony- jakich używacie??

Higena, Uroda, Moda i Trendy

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
GAGA
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2314
Rejestracja: 12 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawka pÂłonie :)

tampony- jakich używacie??

Post autor: GAGA » 30 maja 2005, 22:27

rzadko je kupuje, z racji że jak już po nie ide robie zapas :lol: teraz natknęłam się na całkiem nowe tampaxy. odzawsze używam tampaxów tych z aplikatorem- nie wyobrażam sobie grzebania tam pazurem w celu umieszczenia tamponu :twisted: tym bardziej że dużo się przemieszczam i korzystam z pulicznych toalet a one budzą we mnie odraze- nie muszą być brudne ale nawet w tej najbardziej zadbanej ładnej toalecie mam świadomość ilu ludzi z niej korzysta..... to mnie blokuje do tego stopnia że klamke otwieram łokciem :roll:
także też z tym wiąże się moja niechęć do tamponów bez aplikatora. wracając do tych nowych to mają plastikowy aplikator i są mniejsze niż te na tekturkowym. Są fantastyczne wogóle ich nie czuć. polecam
M³odym ludziom wydaje siê, ¿e pieni±dze s± najwa¿niejsz± rzecz± w ¿yciu. Gdy siê zestarzej±, s± ju¿ tego pewni./ Oscar Wilde
Snobizm jest jak wisienka na torcie - tylko dla wybranych. To rodzaj wtajemniczenia. Wyzwanie rzucone tyranii mas....

Awatar użytkownika
MonisiaPP
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1200
Rejestracja: 17 sty 2005, 18:41
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: MonisiaPP » 30 maja 2005, 22:38

Uzywam OB! Jakos nie mam tego problemu Gaga! :P Zeby sie przelamac! Moze dlatego ze ciezko przechodze okres i jestem tak wytracona z rownowagi ze mi wszsytko jedno! Koszmar!
ZAWSZE BLACK & WHITE!

Awatar użytkownika
Valentina
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2059
Rejestracja: 29 sty 2005, 12:58

Post autor: Valentina » 30 maja 2005, 23:08

tampaxy i tylko i wyłącznie z aplikatorem :!: ... nie znoszę tych bez :roll: ...
...i też wręcz nie cierpię publicznych toalet ...ale jak już trzeba skorzystać, to obowiązkowo stosuję pozycję na narciarza, innej opcji po prostu nie ma :wink: ...no, ale jest jeszcze przycisk do spłukiwania wody... :roll: ...zadzieram nogę do góry i przyciskam obcasem :lol: :lol: :wink:
Już po operacji nosa - 7 lipca 2005 oraz chirurgicznej korekcji ust - 12 października 2005
Dr PIOTR SKUPINhttp://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... doping.gif

Awatar użytkownika
GAGA
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2314
Rejestracja: 12 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawka pÂłonie :)

Post autor: GAGA » 30 maja 2005, 23:25

ja też wszedzie poza domem stosuje narciarza.....
kiedyś strasznie mi się siku chciało i mojemu kochanemu też a była jdna toaleta.... więc żeby nie stać pod drzwiami weszliśmy oboje i jak widział jak ja stosuje narciarza to się zastanawiał- jak ja tam trafiam :roll:
M³odym ludziom wydaje siê, ¿e pieni±dze s± najwa¿niejsz± rzecz± w ¿yciu. Gdy siê zestarzej±, s± ju¿ tego pewni./ Oscar Wilde
Snobizm jest jak wisienka na torcie - tylko dla wybranych. To rodzaj wtajemniczenia. Wyzwanie rzucone tyranii mas....

Awatar użytkownika
MonisiaPP
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1200
Rejestracja: 17 sty 2005, 18:41
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: MonisiaPP » 31 maja 2005, 08:38

na narciarza to obowiazkowo! Mama mnie uczyla tego od malego! Horror i opowiesci o "brudnych siusiach" na desce i "milirdach bakterii" mam bardzo silnie zakorzenione w psychice!
ZAWSZE BLACK & WHITE!

Awatar użytkownika
mara
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 4384
Rejestracja: 16 lut 2005, 19:19
Lokalizacja: sin city
Kontakt:

Post autor: mara » 31 maja 2005, 09:41

ja tez uzywam ob. konkretnie tych komfort.
a publicznych toalet nienawidze. poprostu mam bloka.
Próżność to mój ulubiony grzech...

Awatar użytkownika
viki
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2280
Rejestracja: 15 sty 2005, 22:13
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: viki » 02 cze 2005, 13:14

ja stosowałam OB, ale w sumie wolę tampaxy. te nowe z plastikowym aplikatorem tez juz uzywałam i sa ok. Co do publicznych toalet to u mnie różnie. Generalnie, jak mówi mój mąż mam duże zdolności absorbcyjne i latam cały dzień po mieście bez potrzeby zaglądania do toalety. Ale nie daj Bóg zajde do centrum handlowego..... Pierwsze kroki kieruję do toalety. Tak mnie wkurza tłum ludzi snujący się bez ładu i składu, że muszę iśc do toalety :oops:
Kocham mój nowy biust. Szkoda, że nie poszłam na zabieg wcześniej....

Awatar użytkownika
paula
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3978
Rejestracja: 17 lut 2005, 10:31
Lokalizacja: Krakow

Post autor: paula » 02 cze 2005, 14:12

a ja lubię Subtelle,są ta ślicznie pakowane w papiereczki w truskaweczki,serduszka,szmineczki i są OK :D

Awatar użytkownika
Basia1
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1002
Rejestracja: 06 mar 2005, 18:15
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Basia1 » 02 cze 2005, 14:22

Ja tylko i wyłącznie tampony OB.
Podpaskę użyłam pare razy tylko, można by na palcach jednaj ręki policzyć i nie wyobrażam sobie jak laski mogą tego używać.
Ogólnie @ przebiega u mnie bez większych zakłuceń więc na dobrą sprawę b. często w ciągu dnia zapominam że w ogóle mam okres :wink:
10 kwietnia 2006 - zmniejszenie piersi

Awatar użytkownika
Don Kichot
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 471
Rejestracja: 16 maja 2005, 19:33
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Don Kichot » 02 cze 2005, 14:45

Ja w temacie ale nieco inaczej

Z tamponami mam kontakt wtedy jak muszę je kupić żonie i zawsze mam z tym problem. Dlatego chyba przetestowała już wszystkie co do rodzaju i rozmiaru(zawsze zapominam jakie mam kupić a jak karteczkę dostanę to ją zgubie) A najbardziej lubię patrzeć na minę ekspedientek jak głośno i wyrażnie mówię
"Poproszę tampony... (tu następuje chwila zaplanowanej przerwy i kuk na twarz pani) .....dla żony" pani robi się czerwona.

Co do toalet to fakt wszędzie jest syf nawet na stacjach, a jak widzę te rzedy pisuarów to mnie odrzuca.Zawsze muszę iść do kabiny.
Niestety czasem się zdarzy, że trzeba podejść do tej ściany płaczu
(zrozumiałem w końcu znaczenie tych słów) i wydusić z siebie parę łez.
Ale powiedzcie jak to zrobić gdy żądni wrażeń kompani niedoli ze wzrokiem szukającym potwierdzenia lub rozwiania własnych kompleksów obserwują wasze czynności. Mój "mały" :wink: przyjaciel jagdyby czuł to i buntuje się, zamiast szybciutko zrobić swoje to on nie.....
i tak stoimy wszyscy patrząc jeden na drugiego a właściwie jeden drugiemu na "ręce", próbując skończyć to czego jeszcze nie zaczeliśmy. a największy obciach jak tak stoisz , stoisz i nic, i w końcu musisz wyjść. Wtedy to dopiero obciach, co inni wtedy pomyślą ............
kurka ten to dopiero zboczeniec, ekshibicjonista. :lol: :lol:

Ale wracając do wątku to współczuję wam naprawdę :cry:,
i chyba jestem :) bo to jedna z niewielu rzeczy w której równouprawnienia działać nie będą.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Damskie sprawy”