Damski Striptiz

Higena, Uroda, Moda i Trendy

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Joostyna
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1821
Rejestracja: 29 lis 2005, 21:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Joostyna » 06 sie 2006, 16:01

www.dreamgirldirect.pl
No przebranka fajne, zaraz obejrzę dokładnie. Na razie nic nie zamawiam, bo nie mam dla kogo show robić, ale warto wybadać rynek :lol:

Tylko że mi chodziło o to, czy w Polsce można kupić te DVD z Carmen Elektrą.

Ponawiam prośbę i info o kursach. To musi byś super zabawa. ciekawe czy trzeba się rozbierać na tych zajęciach :oops: :lol:
Ci±Â³ mnie Szczyt, ci±Â³ mnie Simka... czas na Kubasika !!!

Kubasik jest boski... zrobi³ ju¿ ze mnie anio³a...

Awatar użytkownika
Medzik5
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 331
Rejestracja: 11 kwie 2006, 16:11

Post autor: Medzik5 » 01 wrz 2006, 19:33

Ja tez coraz częściej myśle o tym, żeby zriobić striptiz przed meżem ale jakoś sie nie mogę odważyć. Raz pamietam w tym roku na wczasach, wstawiłam sie troszeczke on zresztą tez, dzieciaki spały twardym snem w hotelowych łóżkach i mnie tak jakoś wzięło. Pamiętam tylko, że mężuś był tak rozgrzany jak nigdy dotąd, rzeczywiście było super, może jak sobie wreszcie powiększe biuścik zrobię mu taki striptiz jakiego na żadnym filmie nie widział i którego do końca życia nie zapomni. :lol:
Dr Kasprzyk 18.09.2006 McGhan 410 330/310

Awatar użytkownika
janko2
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 718
Rejestracja: 30 sty 2006, 19:02
Lokalizacja: warmiak

Post autor: janko2 » 05 lis 2006, 00:09

Dorzucę też i ja, coś do tej nietypowej listy przebojów. W moim przypadku nie ma nic lepszego od muzyki PINK FLOYD.Oczywiście te nastrojowe kawałki, z rewelacyjnymi solówkami gitarowymi.Każde szarpnięcie struny to jak iskra mająca rozpalić tonę trotylu.Ach.................już jest cudownie.Ale dlaczego tylko ja mam wybuchnąć?. Sttriptiz?Ależ oczywiście.Moja kobieta zawsze jest naga. Nieświadomie robi to ,co każdy facet lubi najbardziej.Karmi moje oczy swoją nagością.Potem jest już tylko cudownie ,cudownie ,cudownie.............................................a PINK FLOYD wciąż gra.
--------------nosek u dr.Bieleckiego

''Nigdy , nie mĂłw nigdy.''

Awatar użytkownika
leitz
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 73
Rejestracja: 17 maja 2008, 12:19

Post autor: leitz » 28 maja 2008, 16:59

Na allegro jest bardzo dużo DVD z nią, ale nie jest to oryginalny aerobic, te z USA mają po 5 płyt. Proponuję sprowadzić albo... ściągnąć z RS i dopiero jak sprawdzicie czy warto, kupić oryginał.

Awatar użytkownika
Cynio
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 68
Rejestracja: 14 maja 2008, 16:53
Lokalizacja: Varsovia

Post autor: Cynio » 10 cze 2008, 16:36

to ja z "drugiej strony lustra" dorzucę kilka fajnych utworków dla Was moje drogie Panie


pytanie w jakiej konwencji czujecie sie lepiej.. bo albo może być szybsze rytmiczne albo pościelóweczka na miękkie bioderka ( ważne, aby przećwiczyć i sie nie zaskoczyć jak sie utówr skończy :D )

to co lubiem to:
na rozgrzewke - Justin Timberlake - Sexy Back...
z nieśmirtelnika - You sexy thing
a potem zestaw szurańców.. np:

EnVouge - Givin Him Smth He Can Feel
Dezire - płone
Jamiroquai - Talulah


lepiej przygotuj sobie kilka-kilknaście utworów.. ;)

nie wiadomo kiedy sie skończy - czy po pierwszych 30 sek, czy po 8 utworach... ja za pierwszym razem wytrzymałem coś koło 60sek.. i poszły ubranka na strzepy :mrgreen:

Awatar użytkownika
janko2
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 718
Rejestracja: 30 sty 2006, 19:02
Lokalizacja: warmiak

Post autor: janko2 » 11 cze 2008, 12:53

Cynio pisze:nie wiadomo kiedy sie skończy - czy po pierwszych 30 sek, czy po 8 utworach... ja za pierwszym razem wytrzymałem coś koło 60sek.. i poszły ubranka na strzepy :mrgreen:
Rozumiem,że troszkę ubranek już zmieniłeś.... ;-)
--------------nosek u dr.Bieleckiego

''Nigdy , nie mĂłw nigdy.''

Awatar użytkownika
Cynio
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 68
Rejestracja: 14 maja 2008, 16:53
Lokalizacja: Varsovia

Post autor: Cynio » 11 cze 2008, 15:56

wiesz.. to samo szczescie kupować dla kobiety nowe fatałaszki wiedząc że i tak niedługo część z nich pójdzie w strzępy ;)
:-D ;-)

Awatar użytkownika
leitz
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 73
Rejestracja: 17 maja 2008, 12:19

Post autor: leitz » 11 cze 2008, 16:50

musicie być kochani :-D z radością kupować ciuchy kobietom, ale te muszą mieć dobrze :-D

Awatar użytkownika
malutka
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 441
Rejestracja: 03 mar 2006, 13:17
Kontakt:

Re: Damski Striptiz

Post autor: malutka » 08 gru 2009, 19:25

odświezająć temat -
Robicie striptz swoim facetom??

mam z tym straszny problem, facet mnie o to prosi odkad sie znamy( ponad 4 latka), a ja sie nie moge przekonac :-| wiem że czesto oglada filmiki z tańczącymi panienkami w internecie i boje sie że wypade przy nich beznadziejnie...tzn. wiem że wypadne beznadziejnie, w końcu te babki to profesjonalistki...
zapisałam sie nawet na kurs tańca erotycznego, na zajęciach nie mam oporów żeby sie macać i krecic tyłkiem, ale jak wracam do domu to zaczynam sie strasznie wstydzic...nie jestem pewna swoich ruchów :oops:
moze macie jakies rady, jak sie przełamać.... :-|
2006 525cc McGhan dr Kuna
2014 CKN i korekta uszu - dr Kuna
2016--> pęknięcie implantu, wymiana na Sebbin 645cc- dr Kuna :)))

Awatar użytkownika
nikolettkaa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3400
Rejestracja: 21 gru 2006, 00:22
Lokalizacja: WrOcLaW LoVe
Kontakt:

Re: Damski Striptiz

Post autor: nikolettkaa » 08 gru 2009, 19:59

ja bym swojemu chętnie zatańczyła,ale on się ze mnie śmieje, i chyba by tego nie potraktował jako gry wstępnej ..więc poszło w odstawienie 8-)
11/2009 Piękne vhp ;) 500 ;)
2011- planuje usta i policzki

ODPOWIEDZ

Wróć do „Damskie sprawy”