Jak dużą rolę w Waszym życiu odgrywa (Wasza) uroda?

Higena, Uroda, Moda i Trendy

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
GAGA
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2314
Rejestracja: 12 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawka pÂłonie :)

Post autor: GAGA » 08 maja 2005, 16:41

ojeej Mara przypomiałaś mi-nie ma nic gorszego niż kobieta w pięknych butah z odkrytymi palcami i bez pedicuru!!! nie ma nic gorszegoniż wystawić publicznie swoje niezadbane stopy!!! nawet zimą chodze na pedicure i ciąglemusze mieć francuski zrobiony abym się nie czuła zaniedbana..... :roll:
M³odym ludziom wydaje siê, ¿e pieni±dze s± najwa¿niejsz± rzecz± w ¿yciu. Gdy siê zestarzej±, s± ju¿ tego pewni./ Oscar Wilde
Snobizm jest jak wisienka na torcie - tylko dla wybranych. To rodzaj wtajemniczenia. Wyzwanie rzucone tyranii mas....

Awatar użytkownika
ska-ska
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 784
Rejestracja: 29 kwie 2005, 19:06
Lokalizacja: MADE IN HEAVEN

Post autor: ska-ska » 08 maja 2005, 16:49

rzeczywiście,zadbana kobieta, to ta, która nawet w nieoczekiwanej chwili może wszystko z siebie zrzucić (chyba ,że lubicie zostać tylko w szpilkach;)

Awatar użytkownika
MonisiaPP
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1200
Rejestracja: 17 sty 2005, 18:41
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: MonisiaPP » 08 maja 2005, 17:53

ska-ska pisze:(chyba ,że lubicie zostać tylko w szpilkach;)
ska-ska :lol: :lol: dobre! Przypomniala mi sie rozmowa z kolezanka, ktora ma naprawde niezadbane stopy. Pytam co jej chlopak na to i czy sie nie wstydzi takich stop, a ona ze w butach zostaje zawsze :shock: :shock: Wiadomo buty sa ok :oops: :twisted: ale ladne sandalki do lozka a nie kalosze majace zakryc brzydkie stopy i nieoogolone nogi!
Poza tym dostaje swira na basenie i w innych miejscach, gdzie chodzi sie boso! Mam pier***ca na tym punkcie,ale jak widze niektore pazury to mi sie robi niedobrze!!

Awatar użytkownika
GAGA
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2314
Rejestracja: 12 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawka pÂłonie :)

Post autor: GAGA » 08 maja 2005, 18:14

może ona nie w kaloszach do łóżka wchodzi a w sexowych kozakach..... ja lubie "ku***skie kozaki" szczególnie sprawdzają się w łóżku..... teraz poluje za różówymi bo białe i czarne już mam :wink:
no i one są prawiena jeden raz.....
M³odym ludziom wydaje siê, ¿e pieni±dze s± najwa¿niejsz± rzecz± w ¿yciu. Gdy siê zestarzej±, s± ju¿ tego pewni./ Oscar Wilde
Snobizm jest jak wisienka na torcie - tylko dla wybranych. To rodzaj wtajemniczenia. Wyzwanie rzucone tyranii mas....

Awatar użytkownika
Eko
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1554
Rejestracja: 03 mar 2005, 19:23
Kontakt:

Post autor: Eko » 08 maja 2005, 18:16

Monisia ta dziewczyna to chyba jakiś nie uświadomiony podgatunek kobiety :!: tffuj...po takiej cholerze przeżyłam miesięczną kurację stóp :evil: rano-żel Dermacin wieczór maść natłuszczająco-nawilżająca, miałam na szczęście-tak to określił dermatolog "tylko wirusowe zapalenie ", ale coś takiego to jeden krok do grzybicy :!:

Można załapać takie paskudztwo nawet mierząc buty w sklepie i na nic tu się nie zda rajstopka jeśli ktoś ma skłonności do takich diabelstw :!:

Awatar użytkownika
MonisiaPP
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1200
Rejestracja: 17 sty 2005, 18:41
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: MonisiaPP » 08 maja 2005, 20:09

GAGA pisze:może ona nie w kaloszach do łóżka wchodzi a w sexowych kozakach..... są prawiena jeden raz.....
Ale Ty masz zapewne ladne stopy i to jest tylko fetysz a jej to nie robi, ma jedynie za zadanie ukryc niedbalosc! :?
Dlaczego tylko na jeden raz? :twisted:

Awatar użytkownika
ska-ska
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 784
Rejestracja: 29 kwie 2005, 19:06
Lokalizacja: MADE IN HEAVEN

Post autor: ska-ska » 08 maja 2005, 20:13

to pytanie retoryczne..... Gaga daje z siebie wszystko-tańczy, śpiewa, robi piruety, jak ma ich nie zniszyczyć???? poza tym jest kobietą luksusową, tego typu "akcesoria" są dla niej jednorazowe

Awatar użytkownika
mara
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 4384
Rejestracja: 16 lut 2005, 19:19
Lokalizacja: sin city
Kontakt:

Post autor: mara » 08 maja 2005, 20:27

gaga, ja mam cala kolekcje butow erotycznych! rzeczywiscie, takie buty nie sa na codzien i tylko od swieta, a ich wykonanie pozostawia wiele do zyczenia. ale i tak kocham moje przezroczyste platformy- w nich stopy sa cudownie wyeksponowane.
swoja droga, czesto sprawdza sie, ze prawdziwie zadbana kobiete poznasz po jej stopach...

a wracajac do tematu przewodniego- dbam o siebie, bo chce byc wiecznie piekna ;) :D
Próżność to mój ulubiony grzech...

Awatar użytkownika
ska-ska
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 784
Rejestracja: 29 kwie 2005, 19:06
Lokalizacja: MADE IN HEAVEN

Post autor: ska-ska » 08 maja 2005, 20:40

nazywasz TO świętem, ok-fajnie :wink:
ja jestem wielbicielką obcasów- i to coooraz wyższych, dziesięciocentymetrowych
noszę je od rana do wieczora i już prawie w nich spię..
biegam w nich nawet do supermarketu

(nie, nie mam kompleksu niższości, jestem średniego wzrostu, po prostu czuję się w nich świetnie)

Awatar użytkownika
mara
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 4384
Rejestracja: 16 lut 2005, 19:19
Lokalizacja: sin city
Kontakt:

Post autor: mara » 08 maja 2005, 20:48

ja biegam w 12cm i tez nie mam zadnego kompleksu. a swietem nazywam to dlatego, ze uwazam bnieganie w 17cm przezroczystych platformach po ulicy za czysty idiotyzm. taki ubior rezerwuje sobie dla akcji w alkowie albo innych sytuacji- sytuacji od swieta. a jakie to sa sytuacje to tlumaczyc nie musze.
a w obcasach to ja sie urodzilam, najwyzsze bez platformy mam 13cm klapki- przy stopie dlugosci 23cm.
Próżność to mój ulubiony grzech...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Damskie sprawy”