Wolicie blondynki czy brunetki ?

Higena, Uroda, Moda i Trendy, Co kto ma do Was i co Wam chodzi po głowie

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
ladykate
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1436
Rejestracja: 20 paź 2007, 19:10
Lokalizacja: część świata
Kontakt:

Re: Wolicie blondynki czy brunetki ?

Post autor: ladykate » 25 lip 2009, 12:35

tez słyszalam to kiedys ale to powiedzenie jest głuupie......

mi tam sie samo słowo blondyna wydaje atrakcyjniejsze niz brunetka ;)
moze ak stereotypowo mi sie wzięlo od kolegów, czasem jak którys cos opowiada ze widziałem laske wiesz wysoka szczupla blondyna taka.......i reszta juz wie o co chodzi ;)

ja jestem za blondynkami, jak byłam brunetką to byłam zazdrosna o blondynki, które zawsze wydawaly mi sie atrakcyjniejsze, teraz jak mam blond to brunetkom nie zazdroszcze....... chyba kazdy musi znaleźć swój kolor
Nie odk³adaj zycia na póŸniej!!!!
dr BrzuchaĂąski - juÂż po! applaus
http://ticker.7910.org/an1cCAcNw360010M ... anV6IA.gif

Awatar użytkownika
brachypelma
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 222
Rejestracja: 09 cze 2009, 00:01

Re: Wolicie blondynki czy brunetki ?

Post autor: brachypelma » 25 lip 2009, 13:10

Wolicie blondynki czy brunetki ?
RUDE
ale jeśli ma być na temat, to brunetki. Blondynek jest już tak dużo, no i większość blondynek jakoś ma tendencję spalania się na solarce a to nie jest ładne połączenie :/ (wiem, pewnie zaraz się oburzycie, że to akurat nie Wy i macie umiar w opalaniu, ale jeśli tak jest, to skąd tyle tych dziewczyn na murzyna?)

Awatar użytkownika
ladykate
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1436
Rejestracja: 20 paź 2007, 19:10
Lokalizacja: część świata
Kontakt:

Re: Wolicie blondynki czy brunetki ?

Post autor: ladykate » 25 lip 2009, 13:19

ja sie nie oburze, bo wiem ze sa takie solary, ale nie ma to zwiazku z kolorem wlosa ale ze stylem a jak juz to nawet śmię twierdzic ze chyba wiecej jest pomarańczowych czarnulek, moze przy blondzie bardziej sie to rzuca w oczy bo jest wiekszy kontrast
Nie odk³adaj zycia na póŸniej!!!!
dr BrzuchaĂąski - juÂż po! applaus
http://ticker.7910.org/an1cCAcNw360010M ... anV6IA.gif

Awatar użytkownika
monia.pi
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 260
Rejestracja: 30 lis 2007, 23:10

Re: Wolicie blondynki czy brunetki ?

Post autor: monia.pi » 25 lip 2009, 16:56

a ja nie wiem arf ...
bylam blondynka przez wiele lat, ale wlosy mi sie zniszczyly od rozjasniania i przeszlam na ciemniejszy kolor. lubie fakt, ze moje wlosy sie odzywily i sa teraz blyszczace :-), ale niewylkuczone, ze wroce do blondu. tym razem jednak bede rozjasniac tylko w profesjonalnych salonach.
nowy nosek-10.06.2008 :) uszczesliwil mnie

Awatar użytkownika
Londyjka
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 3281
Rejestracja: 24 paź 2005, 11:28
Lokalizacja: inside of dreams

Re: Wolicie blondynki czy brunetki ?

Post autor: Londyjka » 25 lip 2009, 19:46

fakt,ze kazdy musi znalesc swoj kolor,nie ma co gdybac co wola faceci bo faceci lubia po prostu...ladne kobiety,wlos to drugorzedna sprawa ;)

fakt faktem,ja swoj kolor odnalazlam,choc zawsze korcilo mnie do brazu,(bo zawsze kusi to czego nie mamy)ale wytrzymywalam z nim gora miesiac,po prostu sie w nim nie czulam dluzszy czas,z blondem wytrzymuje o wiele dluzej bo kilkanascie lat z kilkoma miesiecznymi przerwami na ciemny :-D
"Jeśli szczęście się do nas uśmiecha, trzeba z tego korzystać i starać się mu dopomóc, tak jak ono pomaga nam."Paulo Coelho

Awatar użytkownika
megiwyga
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 100
Rejestracja: 27 cze 2009, 18:26

Re: Wolicie blondynki czy brunetki ?

Post autor: megiwyga » 25 lip 2009, 20:21

ja od zawsze bylam blondynka ale kiedys zachcialo mi sie jakiejs zmiany i zrobilam sobie czekolade i czulam sie swietnie. wytrwalam z tym kolorem rok potem wrocilam do blondu i ten schemat powielam co jakis czas co nie zmienia faktu ze moj maz zawsze lubil moje jasne wlosy i zawsze doradzal mi powrot do blondu. aktualnie od ponad trzech lat jestem znowu jasna to znaczy ze niedlugo przyjdzie czas na zmiane.... chociaz narazie o tym nie mysle oh(w1
25.11.09 ES 450-500 SHP DR. KUBASIK - JUZ PO !!!!!!!!

Awatar użytkownika
cukiereczekPL
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1942
Rejestracja: 11 maja 2008, 22:53
Lokalizacja: ...................
Kontakt:

Re: Wolicie blondynki czy brunetki ?

Post autor: cukiereczekPL » 26 lip 2009, 14:03

a ja niemam swojego koloru wlosow...
wiecznie kompinuje cos..
lato rozjasniam...zima przyciemniam...
generalnie jak tylko zrobie sobie jakies wlosy to zaraz chce zmiany na inna :roll:


a robilyscie sobie kiedys same odrosty blond jakas sklepowa farba????????????????
Having an expensive camera doesn't make you any more of a photographer than sitting in a garage makes you a car...

malstars
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 60
Rejestracja: 30 maja 2009, 18:59

Re: Wolicie blondynki czy brunetki ?

Post autor: malstars » 27 lip 2009, 13:31

ladykate pisze:tez słyszalam to kiedys ale to powiedzenie jest głuupie......

Dlaczego 'glupie'?
Z moich obserwacji wynika ze cos w tym jednak jest tzn wiekszosc moich kumpli kochala sie w blonynach ale pozenili sie z brunetkami ;)

Awatar użytkownika
ladykate
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1436
Rejestracja: 20 paź 2007, 19:10
Lokalizacja: część świata
Kontakt:

Re: Wolicie blondynki czy brunetki ?

Post autor: ladykate » 27 lip 2009, 15:11

według mnie głupie bo nie prawdziwe, przynajmniej w moim otoczeniu, mam znajome małzeństwa w których kobiety są i były blondynkami jak rózniez takie w których kobiety są i były brunetkami i wcale tych malzenstw brunetkowych nie jest jkos duzo wiecej przynajmniej z mojej obserwacji

pozatym to troche nie logiczne, ja jakbym byla facetem to wolalabym ozenic sie z tak w ktrej sie kocham i krtora mi sie bardziej podoba i gdyby tak b ylo ze szalalabym za blondynkami to wolalabym poslubic blondynke niz brunetke bo wtedy albo bym zdradzala bo caly czas bvy mniedo blondynek ciagn elo albo zalowala lub miala poczucie straty ,
i na odwrot jakbym szalala i kochalabym sie w brunetkach jako facet to wolalabym miec swoja brunetke.......a gusta tez sie zmieniaja i nie kocha sie kogos za kolor włosów :roll:

Londyjka bardzo ładny ten blond, chcialam kiedys taki ale mi ciepły odcien nie pasuje,
ja bym sama nie rzyzykowala odrosów ale to dlatego ze naturalne mam bardzo ciemnie i nawet nie kazdy fryzjer radzi sobie zeby zrobic platyne
Nie odk³adaj zycia na póŸniej!!!!
dr BrzuchaĂąski - juÂż po! applaus
http://ticker.7910.org/an1cCAcNw360010M ... anV6IA.gif

Awatar użytkownika
GosiaczEq
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2884
Rejestracja: 16 sie 2006, 21:08

Re: Wolicie blondynki czy brunetki ?

Post autor: GosiaczEq » 29 sie 2009, 02:58

Dziewczyny przeniosłam wasze posty do wątku o farbach blond 8-) a tutaj proszę trzymać się tematu ;) bo ja później spać nie mogę :p .
Nie muszę być idealna, ważne że jestem wyjątkowa =)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Męskie sprawy”