Samochód, motocykl, rower...a może?

Higena, Uroda, Moda i Trendy, Co kto ma do Was i co Wam chodzi po głowie

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
zabulka
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 774
Rejestracja: 06 kwie 2011, 21:25

Re: Samochód, motocykl, rower...a może?

Post autor: zabulka » 20 mar 2014, 21:53

linda85 nigdy nie jest za pozno na prawko i 2oo ;)
Znam kobietki, ktore w okolicach 40+ speniaja swoje marzenia i ja kazdemu dopinguje ;)
W PL coraz wiecej kobietek na moto..ale ciekawosc ludzi jak sicagam kask jest zawsze taka sama..ale przewaznie sa to pozytywne oddzwieki ;)
Zdarzaja sie zazdrosne i chamskie luziska..ale coraz mniej.
Zazdroszcze nieziemsko, ze mieszkasz w ITALY <3 mozna smigac tak jak piszesz..praktycznie caly rok..ja czasami jak juz nie moge usiedziec to luty-marzec juz wyciagam sprzeta..w zeszlym roku przy -8 zrobilam rundke..oczywiscie zamarzlam ale..;)
Takze 3mam mocno kciuki! :) (heart
29.08.2011r anatomki 330cc (dr Pastucha - Szczecin)
Przed: 83cm / Po: 89cm
15 doba
1 MC
2MC
kwiecien 2011 - brwi permanentne

..::Bziuum..
0dważni nie żyją wiecznie,
Lecz ostrożni nie żyją wcale....::..

mikamika
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2773
Rejestracja: 09 mar 2012, 17:06
Lokalizacja: Gdynia Orłowo

Re: Samochód, motocykl, rower...a może?

Post autor: mikamika » 21 mar 2014, 08:08

Tez lubie motory,ale raczej te sportowe. Sama jezdze tylko samochodami obecnie mam Audi a3 2009,a teraz kupuje tez Audi a3 2013 rok. To sa moje ulubione samochody oczywiscie na moja kieszen,bo podoba mi bardzo Lamborgini,ale to juz nie dla mnie.
Kiedys zastanawialam sie czy duzo kobiet jezdzi motorami? Oj panowie napewno sa milo zaskoczeni jak widza kto prowadzi.
There are many serious reasons NOT to have plastic surgery. Remember plastic surgery may change your life but it also can end it. Think twice or thrice before having it done!

Awatar użytkownika
zabulka
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 774
Rejestracja: 06 kwie 2011, 21:25

Re: Samochód, motocykl, rower...a może?

Post autor: zabulka » 23 mar 2014, 17:51

mikamika podobno przypada 17 motocyklistow na 1 motocyklistke hehe
Takze..nie za wiele..ale coraz wiecej nas jest :)
29.08.2011r anatomki 330cc (dr Pastucha - Szczecin)
Przed: 83cm / Po: 89cm
15 doba
1 MC
2MC
kwiecien 2011 - brwi permanentne

..::Bziuum..
0dważni nie żyją wiecznie,
Lecz ostrożni nie żyją wcale....::..

Awatar użytkownika
beata-malgorzata
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 4048
Rejestracja: 25 cze 2006, 12:18
Lokalizacja: belgijska pralinka

Re: Samochód, motocykl, rower...a może?

Post autor: beata-malgorzata » 15 lip 2015, 16:36

Jesli moderatorzy pozwola to wpisze apel , jesli nie to prosze o usuniecie .

BARDZO WAZNE !!![/color] Szukam lakiernika - blacharza naprawiajacego stare samochody z Trojmiasta i okolic .
Mam tylko wolny przyszly tydzien ( 20-26.07) by dostarczyc samochod i zostawic do lakierowania , tak wiec termin jest na "juz" , niestety .

Jesli ktos moze mi polecic dobrego lakiernika - blacharza ktory zajmie sie samochodem w tak bliskim terminie , bede bardzo wdzieczna (kiss
Mentor, 275 cc okragle,profil sredni , 04. 2006
poprawka asymetrii jednej piersi , 375 cc ,02 2007
uszy plus korekta powiek ,14.05 2008
zmniejszenie platkow usznych , 19.01 2013- dr Lemaître - Belgia
nos, powieki i lipofilling - 6.04 2013- dr Lemaître
plasyka brzucha i podniesienie piersi z wymiana protez na 350cc , 9.09 2014

blog makijazowy - http://www.bbeabeautyimage.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
mikers
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 57
Rejestracja: 21 lip 2015, 02:30
Lokalizacja: Szczecin

Re: Samochód, motocykl, rower...a może?

Post autor: mikers » 26 paź 2015, 22:12

Łał jaki fajny temat, nie spodziewał bym sie :)
no to
Uwielbiam motoryzację i kilka samochodów w moim zyciu przeszło przez moje ręce ale samochód to samochód miałem kilka quadów i kilka motocykli ale bardziej rajcują mnie motocykle nad którymi w modyfikacjach spędzam trochę czasu, wiec moje perełki :)
Ducati Diavel:
IMG_2366.jpg
Honda VTX 1800 F
2014-05-10 18.40.54.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
------------
mikers

Awatar użytkownika
bellaluna
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 5585
Rejestracja: 27 maja 2013, 18:25
Lokalizacja: Rzym

Re: Samochód, motocykl, rower...a może?

Post autor: bellaluna » 26 paź 2015, 22:34

Wow fajny sprzęt. Mój mąż byłby zachwycony. Musze mu jutro pokazać (clin

Awatar użytkownika
magda1600
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3070
Rejestracja: 01 lis 2009, 22:49

Re: Samochód, motocykl, rower...a może?

Post autor: magda1600 » 26 paź 2015, 22:58

Bardzo fajne. Aczkolowiek lepsze zdjecia by sie przydaly, bo tych modyfikacji zbytnio nie widac. Co robiles przy Ducati?Procz wymienionego tlumika na singla i oslony na sprzeglo nie widac nic. Malowanie na Hondzie sam robiles?
Sam przerabiasz czy oddajesz do kogos projekty? (Z postu wynika, ze sam (yes) ).
Ważne- Regulamin Forum Beauty w Polsce:
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopic.php?f=26&t=739" onclick="window.open(this.href);return false;
Galeria zamknieta: galeria@beautywpolsce.com
Samouczek: http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 26&t=11210" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
mikers
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 57
Rejestracja: 21 lip 2015, 02:30
Lokalizacja: Szczecin

Re: Samochód, motocykl, rower...a może?

Post autor: mikers » 26 paź 2015, 23:21

magda1600 pisze:Bardzo fajne. Aczkolowiek lepsze zdjecia by sie przydaly, bo tych modyfikacji zbytnio nie widac. Co robiles przy Ducati?Procz wymienionego tlumika na singla i oslony na sprzeglo nie widac nic. Malowanie na Hondzie sam robiles?
Sam przerabiasz czy oddajesz do kogos projekty? (Z postu wynika, ze sam (yes) ).
Ducati prócz wizualizacji za wiele nie ma co robić, troche gratów rizomy i ducabike doszło, ale została poprawiona fabryka pod kątem złożenia silnika, został silnik zestrojony, zmieniona elektronika układ dolotowy.Ogólnie motocykl ten jest na odstresowanie i tak został zrobiony, na niemieckich autostradach nie ma co sie wstydzić przy wiertarkach :)
Honda została pomalowana u Przemka Drozda aż takich zdolności nie mam :) Natomiast reszta jest przerobiona od podstaw z tego motocykla został silnik i rama :) Czas 3 lata
------------
mikers

Awatar użytkownika
magda1600
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3070
Rejestracja: 01 lis 2009, 22:49

Re: Samochód, motocykl, rower...a może?

Post autor: magda1600 » 26 paź 2015, 23:28

Brzmi niezle (happy Dobry projekt zazwyczaj jest czasochlonny. Malowanie to koszmar, potrzeba duzo praktyki i warunkow. Rozumiem, ze robisz swoje i dla siebie. Nie zajmujesz sie tym biznesowo. Daj jakies inne fotki Hondy (happy
Ważne- Regulamin Forum Beauty w Polsce:
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopic.php?f=26&t=739" onclick="window.open(this.href);return false;
Galeria zamknieta: galeria@beautywpolsce.com
Samouczek: http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 26&t=11210" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
mikers
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 57
Rejestracja: 21 lip 2015, 02:30
Lokalizacja: Szczecin

Re: Samochód, motocykl, rower...a może?

Post autor: mikers » 26 paź 2015, 23:41

magda1600 pisze:Brzmi niezle (happy Dobry projekt zazwyczaj jest czasochlonny. Malowanie to koszmar, potrzeba duzo praktyki i warunkow. Rozumiem, ze robisz swoje i dla siebie. Nie zajmujesz sie tym biznesowo. Daj jakies inne fotki Hondy (happy
Tak robie swoje i dla siebie jednak ze względu na inwestycję Honde postawiłem pod młotek z nadzieją ze sie nie sprzeda :)
IMG_0022.JPG
IMG_9961.JPG
IMG_9992.JPG
IMG_9943.JPG
IMG_9940.JPG
IMG_9924.JPG
https://www.youtube.com/watch?v=QvDGyqZaXFc" onclick="window.open(this.href);return false;

W zimie naszła mnie ochota na zmiany i zmieniłem lekko tył

https://www.youtube.com/watch?v=QISDiN_efVM" onclick="window.open(this.href);return false;
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
------------
mikers

ODPOWIEDZ

Wróć do „Męskie sprawy”