Jaki rozmiar implantów macie?

Moderator: Zespół I

Jakie wkładki macie?

mniej niż 275
28
22%
300
30
23%
325
10
8%
350
21
16%
375
13
10%
400
13
10%
ponad 400
13
10%
 
Liczba głosów: 128

Awatar użytkownika
kate
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1392
Rejestracja: 16 lut 2005, 00:37

Post autor: kate » 21 sie 2005, 13:12

mleczna krowa pisze:Wydaje mi sie, że ta ankieta sworzona jest tylko do celów statystycznych i nie chodzilo tu o żadne podkręcanie rywalizacji "kto ma wiecej" :roll:

Przeciez i tak kazda z nas jest inaczej zbudowana, nizsza, wyzsza, tęzsza, albo szczuplejsza i jasne jest, ze aby uzyskac np. rozmiar C to jedna osoba wystarczy ze wlozy sobie 275, a inna musi 350...

A pozatym każdy lubi co innego i jak sie decyduje na dany rozmiar to chyba jest świadom swojego wyboru i efektu jaki chce uzyskać... :wink:
Masz całkowitą rację, jednak życie forumowe już pokazało, że dziewczyny początkowo bardzo zadowolone z uzyskanego efektu (bo taki chciały mieć) popadały w depresję w późniejszym okresie. Zaczynały odczuwać, że ich piersi są złe, bo innym lekarz zrobił większe.

Może właśnie powinno się założyć nową ankietę, taką jak napisała anta71. Dawałaby ona więcej informacji dziewczynom przed. Mogłyby sobie wyrobić jakiś pogląd na "wielkości i rozmiary".

Anta jako pomysłodawczyni .... do dzieła :wink: :D

Awatar użytkownika
mara
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 4384
Rejestracja: 16 lut 2005, 19:19
Lokalizacja: sin city
Kontakt:

Post autor: mara » 21 sie 2005, 19:45

droga anetko...
nie wiem skad pomysl, ze jestem niezadowolona z mojej operacji... ciekawe, ze na podstawie jednego postu stawiasz mi tak poprostu diagnoze... sama jeszcze jestes przed operacja, wiec nie do konca zdajesz sobie sprawe o czym mowie. jak zrobisz op to mozemy na ten temat pogadac.
nie kwestionuje tu zasadnosci ankiety ale ankieta o podobnym temacie zostala juz zalozona przez sugar i wydaje mi sie, ze jest bardziej tresciwa- czy jestescie zadowolone z wielkosci po operacji.
czy tak trudno to zauwazyc, ze w ostatnim czasie coraz wiecej dziewczyn robi coraz wieksze piersi i przez komentarze typu "300 to nieduzo" albo inne takie podkreca atmosfere jakby mniej niz 300 to byla lipa. dziewczyny, zastanowcie sie czasem co wypisujecie, bo niektorym sprawiacie przykrosc. nie pamietacie jak odeszla niedawno madzik wlasnie przez ta chora rywalizacje implantowa? ubzdurala sobie, ze ma za male implanty bo ciagle sie gadalo, ze minimum to wlasnie 300. doprowadzilo to do tego, ze odeszla z forum i mysli o ponownym zabiegu. czy o to nam chodzi? o bledne kolo i napedzanie sie nawzajem, kto wlozy wiecej?
poza tym, przeczytaj dokladnie to co napisalam w poprzednim poscie... napisalam, ze nie tylko ja widze takie podsycanie tematu implantowego. ja to widze ale tego nie czuje, bo ja zadowolona jestem. ale te, co maja mniej maja prawo byc smutne w tej chwili.
a podsycanie tego widac w skonstruowaniu ankiety, jakos zaczyna sie od "mniej niz 275" a jakos na forum jest przeciez sporo dziewczyn, ktore maja kolo 250. nie mozna bylo tego ujac inaczej? czy dopiero od 300 zaczyna sie prawdziwe powiekszenie cyckow?!
szkoda gadac.
Próżność to mój ulubiony grzech...

Awatar użytkownika
Aneta1981
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1583
Rejestracja: 01 cze 2005, 12:35
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Aneta1981 » 22 sie 2005, 12:04

"mniej niż 200" to ujma a "więcej niż 350 to co? rarytas?
Mara jeśli jesteś zbulwerowana tą ankietą to ja wcale cię nie zmuszam do wchodzenia na nią. Mam możliwość założenia ankiety, mam prawo być ciekawa, mam prawo pytać i to robię. Są gusta i guściki jedna nawet za darmo by 350 nie chciała bo chce tylko 225 inna przeciwnie, za nic nie chciałaby mniejszych niż 400. Dobrze, skoro uważasz że "mniej niż...." może kogoś zdołować to co dopiero zdjęcia w galerii, kobiety na ulicach z większym biustem, czy filmy z Pamelą, naprawdę uważasz że "mniej niż ...." daje poczucie niższości, tego że ktoś stwiedrza" jestem gorsza? Jeśli miałabym wyszczególnić w pytaniu wszystkie wielkości to by to cały temat zajęło. Po to są posty aby wtedy ewentualnie napisać w nich ile mniej czy więcej od wyszczególionych się ma w sobie. Napisałam takie wielkości bo takich jest najwięcej i konkretnie dziewczyny mogą na pasku ankiety pokazać, nikomu nic nie ujmuję i nikiogo ie mam zamiaru tu obrazić. Natomiast jeśli chodzi o to kto pokazuje komu kto jest gorszy to przeczytaj sierbie wyżej, " ja jestem po op. ty nie....." .

Mam nadzieje że tu juz swojego komentarza nie będziesz przypisywać.
350 cc HP Skupin - Teraz C/D

Awatar użytkownika
mara
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 4384
Rejestracja: 16 lut 2005, 19:19
Lokalizacja: sin city
Kontakt:

Post autor: mara » 22 sie 2005, 15:06

a wlasnie, ze bede. co, zabronisz mi? poprostu mowiac, ze jestem po stwierdzam, ze rozumiem co takie dziewczyny czuja. sama na poczatku mialam wahania, czy nie sa za male. sama zobaczysz niedlugo. nie pokazuje ci kto jest gorszy. widze niezdrowe podejscie do kwestii rozmiarowej i o tym pisze bo mam prawo. moze pozostale dziewczyny tego nie widza a moze zobacza jak odejdzie kolejna madzik. sama zobacz ile jest odpowiedzi w ankiecie przy rozmiarze mniej niz 275. czy ankieta jest poprawnie skonstruowana, skoro wrzuca wszystkie te, co maja mniej niz 300 do jednego wora a te co maja powyzej sa gradowane co 25cc? czemu wyszczegolnilas bardziej te wieksze?
nie twierdze, ze chcialas kogos obrazic, poprostu zwracam ci uwage jak ktos to moze odebrac, a ty od razu sie rzucasz... polecam waleriane. ;)
Próżność to mój ulubiony grzech...

Awatar użytkownika
Aneta1981
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1583
Rejestracja: 01 cze 2005, 12:35
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Aneta1981 » 22 sie 2005, 16:43

nie potrzebuję rad co do tego aby się uspokoić bo trzeba być kimś aby mnie zdenerwować... proponuję założyć własną ankietę dla tych które moja miałaby zaboleć.
350 cc HP Skupin - Teraz C/D

Awatar użytkownika
Valentina
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2059
Rejestracja: 29 sty 2005, 12:58

Post autor: Valentina » 22 sie 2005, 17:03

Aneta1981 pisze: bo trzeba być kimś aby mnie zdenerwować....
...totalny brak klasy...
Już po operacji nosa - 7 lipca 2005 oraz chirurgicznej korekcji ust - 12 października 2005
Dr PIOTR SKUPINhttp://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... doping.gif

Awatar użytkownika
mara
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 4384
Rejestracja: 16 lut 2005, 19:19
Lokalizacja: sin city
Kontakt:

Post autor: mara » 22 sie 2005, 18:14

skoro jestem nikim dla ciebie to po jasna cholere ze mna dyskutujesz?! to, ze zalozylas topic nie znaczy, ze ty w nim rzadzisz...poza tym, chyba nie rozumiesz znaczenia emotikonow...

tak val, brak klasy. ale nie mam zamiaru prowadzic dalej tej dyskusji, bo musialabym znizyc poziom. nastaly zle czasy na forum bo teraz o bylo co robi sie awantura i leca komentarze takie, jak tu kolezanka prezentuje. la żenua.
Próżność to mój ulubiony grzech...

Awatar użytkownika
Bogna
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 607
Rejestracja: 11 cze 2005, 23:04

Post autor: Bogna » 22 sie 2005, 19:16

mara pisze:skoro jestem nikim dla ciebie to po jasna cholere ze mna dyskutujesz?! to, ze zalozylas topic nie znaczy, ze ty w nim rzadzisz...poza tym, chyba nie rozumiesz znaczenia emotikonow...

tak val, brak klasy. ale nie mam zamiaru prowadzic dalej tej dyskusji, bo musialabym znizyc poziom. nastaly zle czasy na forum bo teraz o bylo co robi sie awantura i leca komentarze takie, jak tu kolezanka prezentuje. la żenua.
TAK, to się wszystko bardzo przykre robi, aż odechciewa się zaglądać na forum, a szkoda

Awatar użytkownika
Kamila
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 4947
Rejestracja: 11 sty 2005, 15:57
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: Kamila » 22 sie 2005, 19:33

Mysle, ze wybor wielkosci wkladki jest to sprawa bardzo indywidualna :!:
Przeciez kazda oczekuje cos innego...jednej podobaja sie gruszki innym jablka, a jeszcze innym piłki :wink: Po drugie nasze predyspozycje sa bardzo istotne (czyli nasze piersi w stanie przed operacja)...wiec nie zawsze otrzymamy to czego bysmy sobie zyczyly i tak naprawde lekarz wie jaka jest nasza maksymalna granica i wtedy do nas nalezy wybor wielkosci wkladki....
Mysle, ze to co dziewczyny po operacji nam mowia, to trzeba bardzo uwaznie sluchac i wyciagac wnioski, aby zminimalizowac ewentualne bledy, ktorych mozemy pozniej zalowac....dlatego osoby po operacji dokladnie nam mowia jaka jest sytuacja (jesli chodzi o wybor wkladek) :D

Wiec zycze wszystkim dobrego, wlasnego wyboru i zadowolenia z takiej a nie innej wielkosci wkładki :D

Bardzo duzo zalezy od lekarza :!: :wink:

pozdrawiam Kamila :)
"Czerp z innych, ale nie kopiuj ich. Bądź sobą." Michel Quoist
"Uroda ciała, kondycja umysłu i ducha – to elementy wzajemnie sie przenikajace – wewnetrzna rownowaga zapewnia piekno, zdrowie i spokoj".
W każdym przypadku człowiek ponosi konsekwencje własnych wyborow.

Awatar użytkownika
Aneta1981
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1583
Rejestracja: 01 cze 2005, 12:35
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Aneta1981 » 23 sie 2005, 19:59

mara
nie wiem jak sobie możesz wyobrażać że jestes dla mnie kimś istotnym, ważnym, skoro chyba nawet do tej pory nie rozmawiałyśmy przy wymianie postów. Dziewczyna z internetu, wypowiadająca sie jak reszta tu przebywajacych, często zmieniająca swoje awantary które sa mniej lub bardziej interesujące, kolejna po powiększeniu... nic pozatym.
Są ludzie dla mnie ważniejsi z których zdaniem się liczę i nimi sie przejmuję, ale ty do nich nie należysz i z tąd to "ŻENUJĄCE"? jak to określiłaś stwierdzenie.

Dziwi mnie że dołaczają sie do tego stwierdzenia inne osoby, myślę że nie odebrały tego tak jak powinny ( chyba że one by się po takim czymś musiały dostosować do poleceń mary propo proszków ), ale wydaje mi się że raczej nie musiałyby. Więc skąd te stwierdzenia? O co te słowa żenada? Po co za i przeciw? Moze zechcecie mi to wytłumaczyć?
350 cc HP Skupin - Teraz C/D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ankiety”